Makyaj

Uygun Fiyatlı Parfümler

By  | 

Favori parfümlerimi sık sık sizlerle videolarımda ya da Instagramda paylaşıyorum. Bu kez sıklıkla uygun fiyatlı parfüm önerileri isteyenler için yepyeni bir parfüm videosu hazırladım: 50 TL altı uygun fiyatlı parfüm önerileri kanalımda yayında.

Avon Eve Alluring https://mevy.co/2rOJ83Z

Bu parfümde ben ağırlıklı olarak mürdüm eriği, erik kokusu alıyorum. Dip notasında da sandal ağacı kokusu varmış. Son derece kalıcı bir parfüm ve üzerinizdeyken insanların merak edip parfümünüzü soracağından eminim.

Stradivarious Our Essence

Lavanta, bergamot ve sandal ağacı var içeriğinde ve bence uniseks bir parfüm hem kadın hem erkek kullanabilir. Çok genç ve trend bir kokusu var sanki ünlü bir markanın parfümüymüş gibi.

Golden Rose Blue Azure https://mevy.co/2LbaE3J

Meyvemsi, çiçeksi ama bana sorarsanız yoğun olarak pudramsı kokan bir parfüm. Bendeki 30 ml’lik şişesi ama büyük boyları da var. Özellikle çantanıza atıp gün içinde yanınızda taşımak için ideal. Frenk üzümü, armut, yasemin, greyfurt hepsinin harmanlanmasıyla meydana gelmiş bana da nedense okyanus gibi kokuyor.

Bershka Citrus

Eğer benim gibi narenciye kokularını seviyorsanız Bershka’nın bu parfümünü çok seversiniz. İlk sıktığınızda narenciye sonra da daha elma kokuyor. Daha önce Yves Rocher marka bir narenciye parfümü kullanmıştım o da çok güzel şimdi buna geçtim. Tam bir yaz parfümü.

Koton Delicate Blossom

Koton’un kozmetik bölümü oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Özellikle parfümlerde hem günlük kullanım için hem de daha geceye uygun seçenekler var. Fiyatlatları da çok uygun. Ben çiçeksi kokuları gündüze çok yakıştırırım ama bu parfüm akşam bir yerlere giderken de kullanıma uygun.

Zara Orchid https://mevy.co/2LbrHCT

Adından dolayı sanki orkide kokusu alacakmış gibi düşündüm önce bu parfümü ama içinde yoğun şekilde gül ve şeftali kokusunu alıyorsunuz. Sadece şöyle bir şey var bu videoyu çekmeden bu parfümü 50 liraya satın almıştım ama sonra fiyatını kontrol ederken gördüm ki kurdan dolayı 10 lira yükselerek fiyatı 60 tl olmuş. Eğer 60 lira vermek istemez ve önce kokusunu teninizde görmek isterseniz küçük boyunu alıp deneyebilirsiniz. Çok kalıcı bir parfüm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *