Makyaj

Yeni Çıkan 10 Popüler Fondöten

By  | 

Son zamanlarda kapatıcılığını, duruşunu, yapısını merak ettiğimiz uygun fiyatlı ve yüksek fiyatlı en yeni fondötenleri uygulayarak gösterdim ve deneyimlerimden bahsettim. Üstelik tüm detayları görebilmeniz için her zaman olduğu gibi 4K detaylı gösterdim. Hepinizi detayları görebilmek için Yeni Çıkan 10 Popüler Fondöten videoma bekliyorum.

Essence Fresh& Fit Foundation https://mevy.co/2On0PAD

Cilde rahat yayılıyor sürümü çok kolay, az-orta kapatıcılık sağlıyor. Sağlıklı ışıl ışıl parlak bir duruşu var. Hafif ve cildi rahatsiz etmiyor oluşuyla yazın tercih edilebilir. İçeriğinde kızılcık suyu var. Çizgilere de dolmuyor

New Well Derma Cover Fondöten https://mevy.co/2vSmetO

Bu fondoteni herkes eminim çok merak ediyor. Ben de merak ediyorum o yüzden deneyip yorumlamak için bu videoya mutlaka koymak istedim. Kalın bir fondöten, cok yağlı. Ben silver rengini aldım açık tonu bile çok sarı geldi. Günlük olarak kullanmak istemem. Kapatıcılığı orta ama 2 katta daha yüksek kapatıcılık sağlanır.. Waterproof ve 15 spf koruması var. Parlak bitişli çizgilere dolmuyor, pudralı değil.

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation https://mevy.co/2Orlaox

Bir kere baştan söylemek isterim ki kokusu çok rahatsiz edici, çok ince olduğundan kapatıcılığı çok az ve sürümü kolay saten bitişli olduğundan cilde sağlıklı bir görünüm veriyor Ben daha çok renkli nemlendirici gibi inceten ürünlerini seviyorum diyenler severek kullanır ilave olarak 20 faktör güneş koruyuculu.

L’oreal Infailliable Shaping Stick Foundation https://mevy.co/2JC06J8

Yarı mat ama sağlıksız değil canlı bir mat görünümü kazandırıyor. Kapatıcılığı ise azdan ortaya diyebilirim. Nemli süngerle uygularsanız eğer daha ince, kabuki fırçalarla uygularsanız daha kalın ve daha kapatıcı bir ürün.

Maybelline Fit Me Matte+ Poreless Foundation https://mevy.co/2AYmehx

Çok sevdiğim çizgilere dolmayan, ortadan yükseğe kapatıcılıkta bir fondöten.  Eğer iki kat uygularsanız mermer gibi, yüksek kapatıcılık sağlarsınız. Uygun fiyatlılar arasında  en sevdiğim fondöten. Kapatıcısını da çok beğeniyorum.

MAC Studio Fix Fluid SPF 15 Foundation https://mevy.co/2OWzarb

ne kadar sürerseniz o kadar  kapatıcılık sağlayan bir ürün.  Yani fırçanıza ya da süngerinize aldığınız ürün miktarına bağlı. Çizgilere dolmayan parlak bitişli sağlıklı gösteren bir fondöten.

Nars Natural Radiant Longwear Foundation https://mevy.co/2nPd5P5

Yüksek kapatıcılık sağlayan bir fondöten. en güzel uygulama şekli nemli sünger ile çok güzel dağılıyor.  Saten bitişli ve çizgilere dolmuyor.

Benefit Hello Happy Soft Blur Foundation https://mevy.co/2L7THG9

Yüksek fiyatlı lar arasında kesinlikle en favorim. Kapatıcılığı azdan ortaya yaz  ve günlük makyajlar için çok uygun.

Dior Backstage Face& Body Foundation https://mevy.co/2MExQee

Ince yapılı, kokusu çok güzel renkli nemlendirici gibi. MAC’in Face&Body  ürününe benziyor. kapatıcılığı az. Ben fondöten kullanmayı sevmiyorum ama cildimdeki renk eşitsizliğini gidermek için de hafif bir  ten ürünü kullanmak istiyorum diyenler çok sever. Çok taze, sürdüğünüzde kendinizi mutlu hissettiğiniz bir fondöten.

Kat Von D Lock It Foundation https://mevy.co/2weusN4

Çok yoğun kapatıcılıkta ve beni rahatsız eden yapıda bir fondöten.  Yapı olarak New Well’e benziyor. Çizgilere doluyor, kaşımın üstündeki çizgiye resmen oturdu.  günlük makyajlar için uygun değil ama özel gün makyajlarında kullanılabilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *