Diğer

100 TL Altı Çantalar

By  | 

Yepyeni bir 100 ₺ altı ürün önerisi videosu ile karşınızdayım. “100 ₺ altı Ayakkabı Önerisi” videomun altına “Merve, bunun çanta versiyonu da gelsin diye çok fazla yorum aldım. Size farklı tarz, marka ve fiyatlarda 10 tane çanta buldum ve 100 TL Altında Kaçırılmayacak Çantalar videosu hazırladım . Umarım faydalı bulur ve keyifle izlersiniz…

Koton Siyah Çanta https://mevy.co/2DLUKMK 69,99 ₺

    Bu çantanın hafifliğine ve her şey ile uymasına bayıldım. Siyah ve krem rengin uyumu çok güzel. İçi kocaman ve çok geniş. Hem beyaz yakalı takipçilerim işe giderken beyaz gömlek ile kullanabilir hem de diğer takipçilerim günlük hayatta çoğu kombiniyle rahatça kullanabilir.

 

Koton Kadife Çanta https://mevy.co/2Ts3uw0 69,99 ₺

    Günlük hayatta artık sırt çantası da oldukça yaygın ve popüler bir durumda. Hem okula giderken hem de işe giderken ya da günlük hayatta oldukça rahat kullanabileceğimiz bir çanta modeli. Ayrıca kadife çok trend. Eğer sizde benim gibi kadifeyi çok seviyor ancak kıyafetlerinizde kullanamıyorsanız bence bir de aksesuarlarınız da kullanmayı deneyin derim. Ben bu seçimi çantadan yana kullandım ve bordonun kadifeye ne kadar yakıştığını da sizlere göstermek istedim.

 

LCWaikiki Bel Çantası https://mevy.co/2Bi70lL 44,99 ₺

  Geçen sezon popüler olmaya başlayan bel çantaları bu senede oldukça popüler bir durumda. Bu siyah, zarif, sade ve zincirli olan bu bel çantası çok güzel. Üzerinde marka yazmaması da ayrıca hoşuma gitti. Çok kalın kazak veya kabanların üzerine olmayabilir fakat ince bir triko üzerine ya da kabanın altına takarsanız gayet güzel olacaktır.

 

Miniso Bej El Çantası https://mevy.co/2R06AWN 74,95 ₺

   Bu çanta belki de seri içinde en beğendiğim çanta oldu. Merve kurallarını yıkan bir çanta oldu çünkü ben çıt çıt ya da fermuar yoksa bir çantayı çok sevemiyorum. Ama bunun Chloe’de olan, metal yuvarlak kısmı çok hoşuma gitti ve rengine de bayıldım! Soğuk gri rengi bu çantaya ekstra bir güzellik katmış. Eğer bakmak isterseniz başka renkleri de vardı.

 

Defacto Büzgülü Çanta https://mevy.co/2KfK5KJ 39,99 ₺

    Herkesin çanta koleksiyonunda olması gereken belki de en güvenilir çanta olan Bucket Bag. Ağzının büzgülü olmasından dolayı siz bile açmak için ellerinizle ekstra bir uğraş vereceksiniz. O yüzden toplu taşıma veya kalabalık içerisinde rahatça kullanabileceğiniz bir çanta. Bu çantanın da iki tane daha renk alternatifi vardı.

 

Koton Pelüş Bel Çantası https://mevy.co/2Fyw1x9 49,99 ₺

   Bu pelüş, fosforlu çantaya bayıldım. Çok yumuşak bir pelüş değil. Ancak kalın fermuarlı oluşu çantanın ağzını rahatça açıp kapatmanıza yardımcı olacaktır. Diğer Koton siyah bel çantasına göre içi daha geniş. Buna daha fazla eşya koyabilirsiniz.

 


Koton Bordo Çanta https://mevy.co/2qTJpBO 59,99 ₺

    Hep spor çanta paylaştın Merve. Biraz da klasik ve şık çanta istiyoruz diyenler var biliyorum. Bu çanta özellikle iş görüşmesine, toplantıya gidenlere önerebileceğim bir çanta. Bu da yine bej rengi olan Miniso çanta gibi pek güvenilir değil. Ancak bu tarz çantaları çok fazla günlük hayat için değil de, özel zamanlar için öneriyorum.

 

Miniso Küçük Çanta https://mevy.co/2DN4Ywi 44,95 ₺

    Fiyat performans açısından baktığımız zaman en başarılı olan çanta tartışmasız bu. Çünkü o kadar kaliteli bir derisi var ki, asla 44,95’lik bir çanta gibi durmuyor. Bunun da birçok renk alternatifi vardı. Bence mutlaka bakılması gereken çantalardan bir tanesi.

 

Koton Siyah Sırt Çantası https://mevy.co/2DLUKMK 79,99 ₺

   Hem sırt çantası isteyen ama spor giyinmeyenlere önerebileceğim bir sırt çantası. Dışının dümdüz siyah oluşuna bayıldım. Ama ön gözüne çok büyük bir obje koyamazsınız çünkü direk belli olacaktır. Bu bölüme kartvizit veya minik notlar koyabilirsiniz. Bence mükemmel bir çanta.

 

Koton Küçük Siyah Çanta  https://mevy.co/2DLUKMK 49,99 ₺

    Seriye düz siyah bir çanta eklemezsem olmazdı. Ama sanıyorum ki, en zor bulduğum çanta bu oldu. Zaten her zaman çok klasik bir modeli bulmak en zordur. Örneğin siyah çanta veya beyaz tişört gibi.. bir türlü dümdüz ve en yalın halini bulamayız. Bu çantanın dokusunu ve şeklini çok beğendim.

 

    100 ₺ altı serimin çanta versiyonuda bu şekildeydi. Bu seri benim çok keyif aldığım ve yararlı bulduğum bir video serisi. Bu serinin yeni videosu ne olsun? Bana mutlaka yazın, ben de sizler için onları araştırmaya başlayayım. Hoşça kalın…

Kazak: Koton

Arka Dekor;

Objeler: Bonvagon

Çiçek: Ribbon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *