Alışveriş

BELLA VE KENDALL’IN GÖZLÜK VE ÇANTASINI SATIN ALDIM

By  | 

Bir yeni blog yazımdan Merhaba,

Bugün sizlere çok farklı bir konudan bahsedeceğim. Vintage ürünlere olan ilgimi beni çok yakından takip edenler bilirler. Özellikle yurtdışına çıktığım zaman vintage butikleri gezmeyi çok seviyorum. Fakat yurtdışındaki vintage ürünler, dolar ve euro fiyat farkından dolayı neredeyse Türkiye’deki mağaza fiyatına denk gelmektedir. Bu konudan herkesin ne kadar muzdarip olduğunu tahmin edebiliyorum. Bunun için sizlere mükemmel bir önerim var. Dolap uygulamasını artık hepimiz biliyoruz. Vintage ürünlere ulaşmak artık Dolap uygulamasından çok daha kolay. Ben zaten neredeyse vintage çanta ve gözlüklerimin yüzde 99 unu buradan aldım ve Kendall ve Kylie Jenner’ın çantalarının aynısına çok daha ucuza sahip oldum. Youtube kanalımdaki videodan ürünleri daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
Uygulamada her fiyata ürünler bulunmakta ve ucuzdan pahalıya ya da yeniden eskiye olarak sıralamasını değiştirebiliyorsunuz. Orijinallik konusunda kesinlikle kafanızda bir soru işareti olmasın. Hem satıcılar kodları eklemekte hemde kod bulunmadığı takdirde Dolap’ın orijinallik hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.
Ürünü çok pahalı bulduğunuz zaman satıcılara teklif verebilir ya da ürünle alakalı her hangi bir sorunuzu yorum olarak satıcıya sorabilirsiniz.
Ben mükemmel bir Channel gözlüğe 174 Tl vererek sahip oldum ve ürünü aldıktan bir kaç saat sonra Kylie Jenner aynı gözlükle instagrama post attı. Vintage konusundaki uzmanlığım yine kendini gösterdi diyebilirim.
Çanta olarakta her markaya göz attım ama aldığım Gucci çantaya gerçekten hayır diyemedim. 550 Tl olmasına rağmen satıcıya teklif vererek 385 Tl ye aldım ve ürün hem koduyla hem paketlemesiyle mükemmeldi. Kime gösterdiysem vintage olduğuna asla inanmadı. Tek bir çiziği dahi yok ve içindeki pelur kağıda kadar konularak geldi.
Kısacası siz de benim gibi vintage ürünlere meraklıysanız, dolap uygulamasını kesinlikle indirin ve benim dolabımada mutlaka göz atın derim 🙂 Buradan indirebilirsiniz: https://mevy.co/2mkELh9

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.