Alışveriş

Yarı Fiyatına Kozmetik Alışverişi

By  | 

Bir yeni blog yazımla karşınızdayım. Yaptığım Londra seyahatim sırasında sizler için mükemmel fiyatların bulunduğu İngiltere’nin en büyük kozmetik mağazası olan Boots mağazasına uğradım ve tabiki videosunu da çektim. Youtube kanalımdan yarı fiyatına kozmetik alışverişi videomdan izleyebilirsiniz.

4 katlı ve her katında farklı kozmetik ürünlerinin bulunduğu dev gibi bir mağaza, indirimlerden başım döndü diyebilirim. Türkiye’deki fiyatının neredeyse yarısından az ödeyerek çeşit çeşit kozmetik ürüne sahip oldum.

Simple markasını ne kadar çok sevdiğimi beni yakından takip edenler bilirler. Londra’da bu markanın her çeşit temizleme mendillerini yakından inceleme ve satın alma fırsatı bulmuş oldum. En sevdiğim markalarda 3 al 2 öde kampanyası vardı. Bunlardan bir diğeri de John Frieda’nın saç bakım ürünleriydi. Türkiye’de ki fiyatının yarısından az vererek 3 taneye sahip oldum. Kesinlikle Londra’ya gelirseniz bu mağazaya uğramadan geçmeyin.

Rihanna’nın Fenty Beauty markasını artık hepimiz biliyoruz. Neon makyaj bu sene çok moda oldu ve bu markanın neon eyelinerlarını hemen denedim fakat yapısı çok transparandı. Elimde bir süre bekletmeme rağmen hiç beğenmedim ve almadım. Sizin de aklınızda bulunsun.

Bir diğer dikkatimi çeken marka ise Too Faced oldu. Bende Chocolate Bar paleti vardı ve pigmentasyonu mükemmel bir palet ama başka ışıltılı farını elimin üzerinde denediğimde asla sevmedim. O yüzden bir ürün almadan önce kesinlikle elinizin üzerinde deneyin.

Ülkemizde bulunmayan bir diğer ürün ise Garnier’ın şampuanı Londra’da tekrar karşıma çıktı. Ben bu ürünü neredeyse yaklaşık 15 senedir biliyorum. Israrla Türkiye’ye hala gelmedi ama kesinlikle altını çizerek önerdiğim bir ürün. Karşınıza çıkarsa kesinlikle almanızı öneriyorum.

Maybelline markasının Lash Sensetional maskarasını bilmeyen yoktur. Fiyatı Londra’da 63 TL ve ülkemizde de şu an 60 Tl. Her hangi bir fark olmaması beni çok şaşırttı. Maybelline burda da gayet pahalı bir marka diyebilirim.

Çok değişik ürünlerde vardı. Ambalajlarına bayıldığım renkli teneke kutu içeçeklerine benzeyen banyo ürünleri vardı. Fakat boşa almış olmamak içi almadım ama denk gelirseniz sizde kesinlikle incelemeden geçmeyin.

Benim için müthiş bir alışveriş oldu. Londra’ya gelirseniz kesinlikle Boots mağazasına uğramadan geçmeyin ve bu yazının videosunu izlemek isterseniz kanalıma mutlaka göz atın.

Videoda Giydiklerim

Ceket : Mudo https://www.mudo.com.tr/pamuklu-dugme-detayli-ceket-bej/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *