Alışveriş

Çılgın Kozmetik Aletlerini Denedim!

By  | 

Birbirinden enteresan makyaj malzemelerini ve güzellik aletlerini araştırmak, denemek en sevdiğim şey. Yeniden hem yurt dışı hem de ülkemizden aldığım birçok farklı ve çılgın güzellik ve kozmetik aletini kamera karşısında ilk defa sizlerle beraber açtım ve çılgın kozmetik aletlerini denedim videomda sizlere gösterdim. Umarım keyifle izlersiniz.

SEPHORA COLLECTION REFRESH AND PREP LIP SCRUBBER

Barbie tarağını anımsatan, plastik yapılı bu dudak fırçasını çok sevdim. Etkilerine ve vaad ettiklerine bakacak olursak dudakları ölü derilerden arındırdığını, kan dolaşımını hızlandırdığını ve dudaklara doğal bir dolgunluk etkisi verdiğini söylüyor. Evet arkadaşlar, gerçekten vaatlerini fazlasıyla yerine getirdi. Dudaklarım yumuşacık oldu ve gözle görülür bir şekilde dolgunlaştı.

PRIMARK HEAT RESISTANT GLOVES

Normal bir kar eldivenine benzeyen bu eldivenlerin bize vaadi; ellerimizi 180 dereceye kadar olan ısıdan korumak. Taktıktan hemen sonra denedim. Elimde eldiven olmasına rağmen tedirgin olmadığımı söylersem yalan olur. Biraz korka korka da olsa eldiveni denediğim zaman gerçekten de ısıyı engellediğini ve elimi koruduğunu gördüm. Hiç ısı hissetmiyor değilim ancak çok hafif bir sıcaklık hatta ılıklık hissediyorum desem yeridir.

TWEEZERMAN SMOOTH FINISH FACIAL HAIR REMOVER

Aslında çok yeni olmayan ancak benim ilk kez deneyeceğim bu ürünü benden önce ablamda Aliexpress tarzında bir siteden alıp denemişti. Onun aldığı ürün bayağı kötüydü. Çünkü kullanırken hiçbir işe yaramadığını gözlemledi. Ben zaten cımbız markası olan “Tweezerman”ın böyle bir ürün çıkardığını görünce alıp denemek istedim. Gerçekten bıyıkları, kılları ve tüyleri çok iyi alıyor. Ancak tek sorun kullanımı gerçekten çok yorucu.

EVERY DROP BEAUTY SPATULA

Bu gördüğünüz minik spatula, fondöten şişesinin içerisinde kalan o fondötenleri alabildiğini hatta cam şişeli fondötenlerin tüm camlarını silip bize bolca ürün tasarrufu ettirdiğini söylüyor. Açıkçası ben bu fikre bayıldım. Çünkü boşuna giden ürünlere gerçekten çok üzülüyorum. Etkisine gelirsek; evet gerçekten ürünü içerisinden güzelce toplayıp dışa çıkarmamızı sağlıyor. Ancak şuna dikkat etmek gerekiyor ki, çubuğu şişenin içerisine sokmak ve çıkarmak oldukça zor. Etrafa ve özellikle üzerinize ürün sıçraması muhtemel duruyor.

EYEFUNNY GÖZ SÜRME APARATI

Bu ürünün ev eşyaları satılan yerlerde satılan dolap kulpuna benzediğinin farkındayım. Ancak bu ürün bir dolap kulpu değil, far uygulama aparatı. Keşke kokoş versiyonu değil de normal düz ve siyah olanlarından alabilseydim ancak bunu almaya biraz mecbur kaldım. Ürünün kullanımı çok basit. Uygulamak istediğiniz far rengini alıyorsunuz, aparatın göze gelecek kısmına uyguluyorsunuz. Ardından gözünüze bastırıyorsunuz. Ancak söylemek isterim ki asla ve asla işe yaramıyor. Çok gereksiz bir ürün. Krem far ile denediğim zaman bile gözüme renk vermedi. Sadece farı ıslak bir şekilde uyguladığım zaman gözüme biraz renk verdi. Ama zaten düz farı hepimiz gayet kolay uygulamayı biliyoruz. Ayrıca aparat gözüme büyük geldi.

SAÇ KURUTMA BALONU

Hayatım boyunca bu kadar komik bir ürün daha ne gördüm ne de denedim. Çok eskilerde filmler için kullanılan bu saç kurutma balonu, gerçekten işe yarıyor. Saçlarınızın hepsini bu balonun içine sokup, hava vermesi için düğmesine basıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta var; çok yüksek ayar kullanmamak. Çünkü çok hızlı ısıyla kullandığınız zaman ürün direk havalanıyor ve kafanızdan uçabiliyor. Sonuca bakacak olursak tüm saçı içerisine alıp, her yeri eşit şekilde kuruttuğu için ben çok beğendim. Hem zamandan tasarruf hem de saçlarım düzgünce kuruyor.

Benim sanırım en sevdiğim video konularından biri bu. İlginç ürün, alet denemek resmen bir hobim haline geldi. Sizin bildiğiniz ilginç ürünler varsa bana mutlaka yazın. İzlediğiniz için çoknteşekkür ederim. Yeni videolarda görüşmek dileğiyle, hoşça kalın…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *