Stil

TİKTOK DEĞİŞİM HİLELERİNİ DENEDİM! 😆💃 👘

By  | 

Herkese yeniden Merhaba,

 

Bugün yepyeni bir video ile karşınızdayım. Tiktok’ta çok popüler olan kombin challengeları hepiniz bilirsiniz. Bende bunların arka planlarını merak ettiğim için hem de size stil önerileri yapmak için bu videoyu çekmeye karar verdim. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂

 

İlk olarak ilk görünümümde şapka Dior, ceket Mybestfriends, kot pantolonum Hm, tshirt Zara, ayakkabı Vans parçalarını kullandım. Bu basic görünümden şık bir görünüme geçmek istedim. Bu tiktok challenge’ının provasında gerçekten çok zorlandım. Tek başına bu işin altından kalkmak gerçekten imkansız ve ortaya çok komik görüntüler çıktı.

Bu basic görünümden şık görünüme geçerken elbisem Muun, ayakkabım Christian Dior ve çantam Channel. Bu tiktok bittikten sonra son görünümümle diğer challenge a geçtim.

 

İkinci tiktokta çok popüler olan bir diğer akım olan ayakkabıların üstüne atlayarak kombin değiştirme akımını denedim. 2. görünümümün ayrıntıları ceket Hm, bluz Hm, pantalon Hm ve çantam Channel, 3. Görünümüm takım Hm, tshirt Zara ve ayakkabım Converse oldu. 4. Görünümüm takım Koton, ayakkabı Hm, çanta Channel. 5. Ve son görünümüm ise elbise Hm, çanta Channel, ayakkabı Trendyol. Tabi ki ayakkabıların üstüne atlarken ayakkabılara zarar vermek istemediğim için bacaklarımı hafif ayırarak ayakkabıların üstüne zıpladım. 

 

Üçüncü tiktokta ise plaza kadınından daha cool bir görüntüye geçmek istedim. İlk görünümümde gömlek DKNY, pantolon Hm, çanta Dior, ayakkabı Dior, gözlük noname ve kemer noname oldu. Bu görünümden ise pantolon Fendi, Gömlek Hm, çanta Fendi ve ayakkabı Dr. Martens ‘a geçiş yaptım. Beni herhalde en çok zprlayan tiktok bu oldu. Ofiste bulunan pufflar çok sert olduğu için bi yerimi incitmeden kendimi bırakmakta çok zorlandım. Ortaya çok komik görüntüler çıktı.

 

Dördüncü tiktokta ise ilk görünümüm elbise Massiomo Dutti, ayakkabı Hm, gözlük Vogue. 2. Görünümüm elbise Hm, kemer Mango, ayakkabı Lc Waikiki, gözlük Kenzo. 3. Görünümüm elbise Hm, ayakkabı Iloveshoes, gözlük Hm. 4.görünümüm ise elbise Massimo Dutti, ayakkabı Mango, gözlük Versace. Merdivende zıplayarak stilin değiştiği bu videoda ben sakar olduğum için her basamağa adım attığımda görünümün değişmesine karar verdim ve ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı.

 

Bu 4 tiktoku çekmek gerçekten tüm günümü aldı ve geri kalan 2 tiktok için diğer gün video çekmeye devam ettim. Bunlarda daha telefondan bir şeyler yapmak istedim. İlk olarak instagram postlarımdan birini kendi üzerime çekmek istedim ve kot tulumumun olduğu görünümle bu tiktoku gerçekleştirdim.

 

İkinci olarak ise gözlüğü telefondan yüzüme pat yaparak bir anda gözümde olmasını çekmeye çalıştım ve bu pat hareketi için o kadar çok tekrar aldık ki bazen telefonu yüzüme vurmak zorunda kaldım 🙂

 

Benim için hem çok eğlenceli hem çok keyifli bir deneyim oldu. Umarım severek izlersiniz. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *