Alışveriş

Hayatınızı Kolaylaştıracak Kozmetik Aletler

By  | 

“İlginç makyaj malzemelerini denedim” videolarını hem sizler hemde ben çok seviyorum. Henüz yeni böyle bir video çektiğim için yeni ve ilginç makyaj malzemesi şu anda yok. Ama ben sizlere ilginç kozmetik ürünlerini bulup tek tek denediğim ve yorumladığım hayatınızı kolaylaştıracak kozmetik aletleri denedim videosu hazırladım.

SILISPONGE https://mevy.co/2OzcpJn

 “Ya Merve, bu ürün çıkalı ne kadar zaman oldu. Sen yeni mi deniyorsun ?” diyecek olanlar olacak biliyorum. Ama ben ilk kez deniyorum. Uygulama olarak bakarsak, bence süngerden hiçbir farkı yok. Hatta çizgilenme yaptığını söyleyebilirim. Şöyle bir artı yanı var ki, yıkama ve kurutma derdi yok. Sadece silmeniz bile yeterli olabilir diyebilirim. Ben beğendim ve arada kullanacağım.

SEPHORA IŞIKLI CIMBIZ

 Başta ne kadar gerekli ve kullanışlı diye düşünmüş olsam da özellikle küçük sarı sarı olan şeftali tüylerini almak için inanılmaz kullanışlı bir ürün olmuş. Normal cımbız gibi tutulmuyor o yüzden ilk zamanlar biraz kullanımı zor oluyor. Ancak eliniz biraz alıştığında çok rahatlıkla kaşlarınızı kırmadan bu sayede de batık olmadan alabilirsiniz.

SEPHORA LASH AMPLIFIER https://mevy.co/2PLnHuj

Makyaj videolarıma yorum olarak hep, “Merve, nasıl bulaştırmadan maskara sürüyorsun ?” diye defalarca soru alıyorum. Tabii ki ben de bulaştırıyorum ama videoda sildiğim o kısımları siliyorum, göz kapağımdaki bulaşan yerleri kulak pamuğu ile temizliyorum. Bu ürünü cidden çok sevdim. Göz kapağına tam oturuyor ve asla göz kapağını batırmıyor. Tarak kısmı da yumuşacık, gözü acıtmıyor hatta maskaraların topaklandığı yerleri tek tek ayırıp kirpikleri kaldırıyor.

SEPHORA HEATED EYELASH CURLER

 Bu ürünle de o inatçı ve dik kirpiklere çözüm bulacağız. Ben buna benzer bir ürünü daha önceki zamanlarda kullanmıştım. Küçük, ince kalem pille çalışan minicik kapaklı bir ürün. Isısıyla kirpikleri kaldırıp, topaklanan maskaraları temizliyor ve kirpikleri tek tek ayırıyor. Ben buna bayıldım !

BEAUTY BLENDER LINER DESIGNER https://mevy.co/2Nsn4t3

EKLIPS

Madem bu kadar para vereceğim, o zaman tek hamlede eyeliner çekebileyim diyorsanız, hiç bu ürüne yaklaşmayın. Bir sürü şeyi yaptığını söylüyor ama ben hiç beğenmedim. Verilen parayı hak etmeyen, gereksiz bir ürün. Cat eye için olanı biraz daha sevdim. Kuyruk kısmını çok beğendim.

LIONESSE PREMIUM MAGNETIC LASH https://mevy.co/2xoh6PH

 Fikri gerçekten çok beğendim. Özellikle takma kirpiğin yapıştırıcısına alerjisi olan, kaşındıran varsa kulanabilir. Ancak bence yapışkanlı olanı takıp kullanmak çok daha kolay. Çünkü bu mıknatıslı olanları yukarıdan ve aşağıdan eşit derecede ayarlayıp kendi kirpiğinizi tam araya alacak şekilde koymanız gerekiyor. Ama mıknatıslar birbirini direk çat diye çektiği için kontrol sizde olmuyor.

EKLIPS OJE TUTUCU SİLİKON YÜZÜK

 Sanırım bu serideki en gereksiz ürün. Gözü, kirpiği her şeyi anladım da masaya oje koymaktan ne ara vazgeçtik. Bu ürüne para verip almak değil de, bir ürünün yanında eşantiyon olarak verilirse alırım.

NAIL ART SPONGE STAMP

Başta sevmemiştim ama uyumlu ve güzel renkler olursa bence güzel olacaktır. Soyulmuş varak gibi doğal bir görüntüsü var. Ben bu ürünü sevdim. Bence arada kullanılabilir.

THE ORIGINAL MAKEUP ERASER https://mevy.co/2NkN9Kl

Çok iddaalı bir ürün. Bu ürünü sadece su ile kullanılarak makyajınızdan tamamen kurtulacağınızı söylüyor. Ben katılmıyorum. Isladım ve en ıslak hali bile kupkuru. Ten makyajını çıkartıyor evet ama göz makyajını çıkartmıyor. Makyaj temizleme mendili yerine alırım ve kullanırım diyorsanız evet gayet mantıklı olabilir. Ama benim cildimi çok acıttı. Bu seride en sevmediğim ürün bu oldu.

Evet, sizler için araştırıp bulduğum ve denediğim ilginç kozmetik ürünleri bunlardı. Umarım severek izlemişsinizdir. Sizin favoriniz hangisi ? Bu videoda olmayan ama sizin hayatınızı kolaylaştıran kozmetik ve makyaj ürünleri var mı ? Varsa bana yazarsanız çok sevinirim. Kim bilir belki bir dahaki videoda o ürüne de yer veririm. İzlediğiniz için çok teşekkür ederim. Yeni videolarda görüşmek üzere…

Sweatshirt: LC WAIKIKI https://mevy.co/2Nm2jPw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *