Alışveriş

MEŞHUR CUMA İNDİRİMİ ALIŞVERİŞİ! 🛍️

By  | 

Herkese tekrardan Merhaba 😊 

Her sene ülkemizde de olan Muhteşem Cuma indirimi için Vadiistanbulda bulunan Defacto mağazasına geldim ve sizler için harika kombinler yaptım. Bu sene trend olan parçaları sizler için gösterdim. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum. Kombinlerimin linklerini videonun açıklama kısmında bulabilirsiniz 🙂 

Bu sene kaşe kaban ve peluş kabanların ne kadar moda olduğunu hepimiz farketmişizdir. Bordo renk aşığı olarak Defacto’nun bordo ve ekru renk peluş kabanlarına tam anlamıyla bayıldım. Kesinlikle sizlerde bir bakın derim. 

Bu sene trend olan bir başka parçada deri ürünler. Etek, pantolon, mom jean kalıbı olarak her türlüsüne mağazadan ulaşabilirsiniz. 

Defacto mağazası genel olarak bu senenin renkleri kahve, taba, siyah ve ekruları vitrinin ana parçaları olarak kullanılmıştı. Gerçekten Defacto’nun yaptığı tüm kombinleri gerçekten direkt olarak alıp giyebilirim. Mükemmel parçaları birleştirmişler. 

Muhteşem Cuma indiriminde videoda sizler için 5 6 tane kombin önerisi yaptım. Ürünleri videomdan incelemeyi unutmayın. Başka yazılarda görüşmek üzere. Sizleri çok seviyorum 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *