Alışveriş

3’TE 1 FİYATINA KOZMETİK ALIŞVERİŞİ!💸💄

By  | 

Kore’de kozmetik alışveriş yapmadan tabi ki dönemezdim. Kozmetik açısından ne kadar zengin olduğunu hepimiz mutlaka duymuşuzdur. Bende sizler için buralardan alışveriş yapmak istedim ve 3’te 1 i fiyatına harika indirim fırsatlarına denk geldim. Youtuber olduğumu duyan satış danışmanları da kozmetik ürünleri hediye ettiler ve mükemmel ürünlerle ülkemize dönüş yaptım. Videoma sizi bekliyorum 😊

İlk olarak Nature Republic mağazasına gittim. Simli jel formdaki ürüne bayıldım. Elime sürdüğüm zaman yapısını çok beğendim. Mağazadan çıkana kadar etkisi hiç geçmedi. Sonrasında Kore’nin ünlü kağıt malzemelerini inceledim. Her formda ürünler vardı. Avakadolu, salatalıklı, çilekli aklınıza ne gelirse… Ve büyük paketlerle 30lusu 90lısı büyük paketlerde mevcut.

Fiyatları sizler için Türk Lirasına çevirdim. Türkiye’deki kozmetik fiyatlarına göre çok daha uygun olduğunu söyleyebilirim.

Far paletleri beklediğimden çok daha simli yapıdalardı. Bu kadar çok simli formu günlük hayatımda fazla tercih etmediğim için almak istemedim. Dudak kalemlerinin yapısı çok kaygan ve güzel yapıdaydılar. Fiyatı Türk parasıyla 19 Tl’ye denk geliyor ve bu fiyata ve kalitede ülkemizde dudak kalemi bulmak çok zor. Renkleri sizler için elime swatchladım.

Kaş kalemleri bir başka beğendiğim ürün oldu. Kaşımın rengiyle mükemmel bütünleşti ve Benefit’in ünlü kaş kalemine çok fazla benzettim. Ve fiyatıda gayet uygundu.

Lip Gloss’ların yapı formunu çok beğendim ama renk skalası daha pembeler, fuşyalar olduğu için çok kendime uyduramadığım için almadım.

Bir yandan sizler içinde hediye almayı ihmal etmedim. Bir yandan fırçalar ve süngerleri inceledim. İpek böceğinden yapılan süngerlere inanamadım ve çok üzüldüm. Fiyatlarını yüksek buldum.

Bir diğer durağımda ünlü Tony Molly mağazası oldu. İnanılmaz bir şansla bir alana bir bedava kampanyasına denk geldim. Moschino’nun çok güzel makyaj malzemelerine denk geldim. Telefon kabı formundaki far paletleri beni çok heyecanlandırdı.

Tony Molly’nin muz şeklindeki el kremlerini ne kadar çok sevdiğimi bilirsiniz. Burada 6lı setleri 120 Tl gibi çok güzel fiyatlara aldım. Son olarak dudak balmlarını inceledim ve hemen kaçırmayarak onlardan da edindim.

Benim için hem çok hesaplı hem çok güzel bir alışveriş oldu. Bu videoyu kesinlikle kaçırmayın. Sizi youtube kanalıma bekliyorum

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *