Alışveriş

İNTERNETTEN ÇEYİZ ALIŞVERİŞİ 👰 🍽️

By  | 

Herkese yeniden Merhaba,

Bugün yine yepyeni ve çok keyifli bir video ile karşınızdayım. Geçen yıl çektiğim Eminönü’nde çeyiz alışverişi yaptım videosunu çok sevmiştiniz. Bende bu pandemi döneminde size online bir şekilde çeyiz alışverişi yaptım ve birbirinden güzel ürünler buldum. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂

Kahve Makinası: https://mevy.co/3f3jcHS  https://mevy.co/2OO8jyS 

Her evin olmazsa olmazı kahve makinasıdır. Renk seçenekleriyle bu ürünü çok sevdim. Hem 4 kahve kapasitesiyle hemde şık tasarımıyla mutfak tezgahınızda çok şık duracağına emin olabilirsiniz.

Tencere ve Tava Seti: https://mevy.co/2ZVAxxV  https://mevy.co/30WAX6H https://mevy.co/32QMO8A 

Yemeklerin lezzetinin kesinlikle iyi bir tencere ile alakası var. Elinizde her zaman iyi bir tencere takımı olmalı ki hem büyük hem küçük grup misafirliklerinde çok işinize yarayacaktır. Bu yüzden tencere ve tava alırken hem uygun fiyatlı hem kaliteli şeyler almanızı öneririm. Bu yüzden size bunları seçtim.

Evlilik Paketi: https://mevy.co/3hzYjFU 

Nevresim takımı, bornoz, yastık ya da yorgan gibi şeyleri ayrı ayrı almaya kalktığınızda çok daha pahalıya denk geliyor. Sizin için bu çok şık hemde daha uygun fiyatlı olan bu evlilik paketini seçtim. İçerisi dolu dolu olan bu pakette A’dan Z’ye ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz.

Bornoz Seti: https://mevy.co/3eVKHmx  https://mevy.co/2Eg6NU8 

Evliliğin ilk zamanları genellikle eşimizle ev içi kıyafetlerimizde daha uyumlu giyinmek isteriz. Bu yüzden set almak bana her zaman daha mantıklı geliyor. Bu bornoz takımları ve havluları çok beğendim. Sizde gözünüz kapalı sipariş verebilirsiniz.

Türk Kahvesi Fincan Seti: https://mevy.co/3eT5d7n  https://mevy.co/32TS5ML 

Türk kahvesi fincanlarına her zaman hepimiz daha çok önem veririz. Günümüzde çok şık kahve fincanları moda olmaya başladı. Neredeyse her desenden türk kahvesi fincanları mevcut. Özellikle Morocco motifleri olan fincanları daha çok beğeniyorum. Modası uzun bir süre geçmez ve kesinlikle çeyizinizde olması gereken bir ürün.

Elektrikli Çeyiz Seti: https://mevy.co/3g8ydZW  https://mevy.co/2WRb5Yu 

Tost makinası, kahve makinası, blender makinası gibi tezgah üstü kullanılan eşyaları böyle set halinde almanız her zaman daha karlı olacaktır. Hem renk bakımından daha tona ton ilerlersiniz hem de tezgah üstünde şık bir görünüm yakalarsınız.

Bıçak Seti: https://mevy.co/2WRBaqy  https://mevy.co/2OVysLW 

Bıçak setini ayrı ayrı almak yerine yine böyle set halinde almanızı öneriyorum. Hem içinde çeşit çeşit et, ekmek, meyve vs gibi tüm bıçakları edinirsiniz hem de sizin için herhangi bir yemek yaparken çok daha kolaylık olur.

Buharlı Ütü: https://mevy.co/30HHzpd 

Kazanlı ütüleri çok beğeniyorum fakat o size ağır geliyor ise benim gibi buharlı ütüleri tercih edebilirsiniz. İyi bir ütü bulmak konusunda hepimiz çok zorlanıyoruz. Tefalin ütülerine tek kelime ile bayılıyorum diyebilirim. Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan bu ütüleri alabilirsiniz.

Saç Kurutma Makinası: https://mevy.co/2WReJkZ https://mevy.co/30H6wRD  

Benim herhalde çeyizimde en severek kullandığım ve özendiğim ürünlerden biri saç kurutma makinası. Wattı benim için çok önemli ve en önem verdiğim şey uzun süreli kullanılabilir olması. Bu saç kurutma makinasını ben neredeyse 9 yıldır hiç bozulmadan kullandım ve çok memnunum.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *