Diğer

Siyah Yiyecekler

By  | 

Japonya’da hep görüp sürekli bizim ülkemize ne zaman geleceğini düşündüğüm siyah yiyecekler sonunda ülkemize gelmiş. Bende sizin için her birini araştırdım, buldum ve gittim. Birbirinden ilginç simsiyah, her biri aktif karbondan yapılmış yiyecekleri sizler için siyah yiyecekler videomda denedim. Hepsinin görünüşleri harika, lezzetleri de en az görünüşleri kadar mükemmel. Hepsini denemenizi şiddetle öneriyorum. Keyifli seyirler…

FIRE ROOM FOODS  https://www.instagram.com/fireroomfoods/?hl=en

Ben zaten tam bir hamburger insanıyım. O yüzden ister siyah olsun isterse de beyaz olsun fark etmez iştahla yerim. Ama bu aktif karbonlu hamburgere bayıldım ! Ekmeğinden, sosuna, köftesine hatta turşusuna ve patatesine kadar kendileri yapıyorlarmış. Limonataya gelecek olursak eğer, normal limonatadan asla bir farkı yok. Mis gibi ev yapımı limonata. Aktif karbon ikisinin de tadını hiç değiştirmemiş.

SOFT REPUBLIC https://www.instagram.com/softrepublicktr/

Dondurmaya aşık biri olduğum için, bitkisel karbonlu dondurmayı görüp, yememek olmazdı. Tadı aynı vanilyalı bir dondurma. Külahından dondurmasına her şeyi tamamen siyah. Üzerine koymak için 20 çeşit topic var. Ben kendiminkine hiç fark etmez, ben hepsini seviyorum, yerim dediğim için bir sürü çeşitli malzeme koydurdum. Siz de gelip bu harika lezzeti, mutlaka denemelisiniz.

FEDERAL COFFEE COMPANY https://www.instagram.com/federalcoffee/

Ve tatlı aşıklarının mutlaka denemek isteyeceği, mükemmel bir cheesecake. Altı çıtır çıtır, cevizli üzeri serinlik hissiyatı veren, hafif limonlu. Çok hafif bir tatlı. Görüntüsüne ebruli mi desem, marble mmi desem bilemedim. Ama şunu kesin olarak söyleyebilirim ki, mükemmel bir lezzeti var. Kahveye gelecek olursak, aktif karbonlu latte Onur Şef’in bana sürprizi oldu. Çok aramama rağmen İstanbul’da asla bulamamıştım. Tadı salep gibi, görüntüsü resmen bir şaheser. Mutlaka denemenizi öneriyorum.

Benim çekmekten en keyif aldığım videolardan biri bu video oldu. Çok lezzetli yiyecekler, içecekler denedim. Çok güzel mekanlar keşfedip, çok tatlı şeflerle tanıştım. Eğer sizlerde bu tarz videolarımı seviyorsanız, bana mutlaka yazın. Yeni videolarda görüşmek üzere. Sevgiyle kalın…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *