Alışveriş

Clickbait Ürünleri Deniyorum

By  | 

Neredeyse dudak dolgusu yaptırmış kadar etkili olduğunu iddia eden rujdan, çatlamış topukları 6 günde bebek tenine çevireceğini garanti eden ayak bakım ürününe bugüne kadar gördüğünüz en iddialı kozmetik ürünleri denedim. Bakalım kozmetik sektörü her zaman iddia ettiği şeyleri yerine getiriyor mu hep birlikte clickbait ürünleri deniyorum videomda göreceğiz!

CAOLION  https://mevy.co/2BkOiMt

Bu iki maske içeren bir ürün. Bir tane ısıtıcı, bir tane soğutucu maskesi var. Isıtıcı olanın iddası tıkanmış gözenekleri temizlemek, soğutucu olanın iddası ise genişlemiş gözenekleri daraltmak. Ürünü denediğimde ısıtıcı olanın cidden işe yaradığını ancak soğuk olanın pek bir işe yaramadığını gözlemledim.

TONYMOLY https://mevy.co/2L0Z7mr

Tam bir “clickbait” ürün olan bu ürün, iddasına göre topukları bebek poposuna çeviriyormuş. Ürünü kullandım. 1,5 saat ayağımda beklettim ama asla hiçbir fayda görmedim. Bu ürünü kullanmak yerine ayağıma vazelin veya normal bir krem sürüp 1,5 saat bekleseydim eminim katbekat daha faydalı olurdu.

TOO FACED INSTANTLY SEXY LIPS https://mevy.co/2nINxTH

En merak ettiğim ürün sanırım buydu. Ve videoda %100 etki gördüğüm üründe bu oldu. Ürünü kullanırken tek dikkat etmeniz gereken şey, dudaklarınıza düzgünce uygulamak. Lip balm sürer gibi değil de daha dikkatli sürmeniz gerekiyor. Çünkü dudak kenarlarını kızartıyor. Ürünü 5-10 dakika beklettikten sonra etki göreceğinizi söylüyor ama ben daha sürdüğüm andan itibaren yanma ve karıncalanmayla beraber dudaklarımda bir pembelik görmeye başladım. Ve sürenin sonunda dudaklarım gözle görülür bir şekilde dolgunlaşmıştı.

Patchology Flashpatch https://mevy.co/2MVzMw3

Bir diğer dudak ürünü ise bu deniz anasına benzeyen ürün. Dudak şeklinde ve tam dudağın orta kısmında dudak için bir kesik var. Ürünün paketini ilk açtığımda ürünün bir çoğu paketin içerisine dökülmüştü. Bu ürünü kullanacağıma gidip bir lip balm alırım. Verilen parayı asla hak etmiyor.

FaceD Eye Mask https://mevy.co/2Piq4oX

En sevmediğim 2. Ürün sanırım bu. İçerisinde ginseng, çinko, aloe vera vs. ürünler olduğunu iddaa ediyor. Ama asla hiçbir şey yok. Ne nem veriyor ne de başka bir şey. Yara bandı gibi, kupkuru çok sert bir ürün.

Benefit The POREfessional https://mevy.co/2nMWhZ0

Ürünün iddası cildinizi sıkılaştırmak. Benim cildimi sıkılaştırmadı ancak etki görmedim de diyemem. Çünkü ürün durduğu yerde gözeneklerimi temizledi. Siyah noktalarımın siyahlığının azaldığını söyleyebilirim. Ürünün yapısına gelecek olursak, ürün çift dokuya sahip. Bir taraf daha dokulı diğer taraf daha az. Öncelikle dokusu az olan kısmı uyguluyoruz, ardından dokulu olan kısımla bütün yüzümüzü temizliyoruz.

Ben bugün bu videomda “INSTANT” olan bu 6 ürünü denedim. Kimisini çok sevdim, kimisinden hiçbir fayda görmedim. Sizlerin en favori ürünü hangisi oldu ?

Tshirt: FORFUN https://mevy.co/2OGgCL0

Beyaz Saksı ve Çiçek: MUDO CONCEPT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *