Makyaj

Özür Dilediğim Ürünler

By  | 

Bazen ilk denediğimizde seviğimiz ürünleri zamanla çok da sevmemeye başlayabiliyoruz, ya da tam askine ilk denemede sevmediğimiz fakat zamanla sevmeye başladığımız ürünlerde olabiliyor. Bu formatı ilk kez yapıyorum, çünkü yanlış bilgiyle kalmanızı istemiyorum. Kanalımı açtığımdan bugüne kadar ki tüm bitenler, sevmediklerim videolarımı tek tek izleyip yeniden fikrimin değişip değişmediği ürünleri gözden geçirdim ve bu videoyu hazırladım adını da ”Özür Dilediğim Ürünler” koydum. Bundan böyle, her konuda güncel fikre sahip olmanızı istediğim için güncelleme gerektiren her ürün için sizleri ya Youtube kanalımdan ya da www.merveozkaynak.com’dan sizleri bilgilendireceğim. Umarım faydalı bulur ve keyifle izlersiniz.

TONY MOLY AYAK PEELİNGİ https://mevy.co/2MijptH
Öncelikle paketin üzerinde zaten 4-6 arasında topuklarınızdan pıtır pıtır derilerinizin döküleceğini söylüyordu ve bende haliyle bu videoyu çekmeden önce, clickbait ürünleri çekmeden önce gerçekten tam olarak bir hafta öncesinde başladım garanti olsun diye.
4 ila 6 gün bekledim, hiçbir değişim olmadı. Hiçbir değişim olmadı 6 gün boyunca, 7.günde olmadı. Fakat sonrasında çok enteresan 10.gündü, 10 gün geçti üzerinden. Bu ayağımın yan kısımlarında bembeyaz bir sürü derinin hani sanki kurak toprak gibi çatladığını gördüm. Şöyle elimle bastırdım o kısmı ve deriler çıkmaya başladı. Ve sonra hemen bir cam törpü aldım, cam törpüyle hiç başka ürün sürmeden direk kuru ayağımı cam törpüledim ve çok bunu söylemek istemiyorum ama ayağımdaki bütün o kurumuş ölü derilerin hepsi tamamen döküldü ve o günden beri hiçbir şekilde ayağımda deri yok. Dolayısıyla çok özür diliyorum.

WET N WILD PHOTO FOCUS FOUNDATION https://mevy.co/2T8b52Q
Bugüne kadar onlarca fondöten deneyimlemişimdir, bu en kötü kokan fondöten…Hala aynı fikirdeyim, gerçekten çok çok kötü kokuyor. Yani bu olumsuz söylemimle ilgili hiçbir şekilde fikrim değişmedi, gerçekten badana boya gibi kokuyor. Kokusu çok kötü, yapısı çok yoğun ve en azından benim yüzüme çizgilere çok doldu demiştim. Çok yoğun bir yapısı var demişim, evet doğru çok yoğun bir yapısı var ama bende çok çizgilerime doldu demişim. Şöyle, bu fondöteninde ilmini çözmem zaman aldı. Bence kabuki fırçalarla, kalın fırçalarla uygulamak çok mantıklı değil. Ama nemli süngerle uygulamak hatta nemli süngeri normal suyla değil, mineral suyla ıslatmak. Bu böyle yüz spreyleriyle ıslatmak bu fondötenden çok iyi sonuç almanızı sağlıyor gerçekten.O yüzden %100 özür dilemiyorum.

KIEHLS AVAKADO EYES CREAM https://mevy.co/2U0Xx95
Ben bu ürünü 2 kez kötülemiştim. Çünkü ikisinde de hatta burada da aynı şeyi söylüyorum. Çok fazla seveni var. Yine şöyle söyleyeceğim. %100 aşk yaşamıyorum bu ürünle hala ama 2 sefer, 2 videomda da kötüleyecek kadar kötü olmadığını zamanla kullanmaya başladıkça fark ettim. Bu krem ürün o kadar katı ki, küçücük alsanız bile dağıtmak çok zor oluyor.
Şöyle bence bu üründeki sıkıntı şu, gerçekten üzerine kullanım şeklini yazmamış olmamaları. Ürünü gerçekten çok az almak gerekiyor. Ve almadan önce iki serçe parmağınızla mı yaparsınız artık işaret parmağınızla mı bilmiyorum, elinizde onu ısıtarak biraz yumuşatıp jelleştirmeniz gerekiyor. Pıt pıt hızlı hareketlerle dağıttığınızda güzel şekilde emiliyor. O yüzden özür diliyorum.

BODY SHOP SHAMPOO https://mevy.co/2Qyc1Md
Bir kepek şampuanından beklentim tabiiki kepeği önlemesi. Çok sıvı bir şampuan, ondan bahsetmişimdir ve kokusunun çirkinliğinden bahsetmişimdir. Ve bunu da çok seveceğimi düşündüğüm için 2 paket almıştım. Fakat hayatımda hiç bu kadar kepeği geçirmeyen ve ekstra kepek oluşumunu tetikleyen bir şampuan hiç kullanmamıştım. Hala bazı söylemlerimin arkasındayım. Çok çok sıvı bir şampuan, su gibi yani. Şampuanı baş aşağı çevirdiğinizde su gibi acayip şekilde akıyor.
Normalde, zencefil kokusu herkesin çok hoşuna giden fresh bir kokudur ama bu şampuan birazcık böyle böcek ilacı gibi kokuyor. Saçımdakiler kepek değilmiş tamamiyle egzamaymış.
Egzama olduğu için şampuan geçirmiyor ve daha da fazla tepki veriyor ve normal bir kepek olduğunu düşündüğümden şampuana haksızlık etmişim. Özür diliyorum.

NYX SOFT MATTE LIP CREAM https://mevy.co/2TZ638w
Ürünün kendisinden değil bir renginden bahsedeceğim. Kopenhag rengi…
Hiçbir şekilde dudağı kapatmadığından ve hep opaklık kaldığından bahsetmiştim. Nyx’te de çok sevdiğim bir arkadaşım çalışıyor. Dedi ki, Merve acaba seninki bozulmuş olabilir mi ? Ben sana bir tane daha göndereyim. Evet gerçekten yenisiyle benim kullandığım eskisini karşılaştırdığımda, benimkisinin bozuk olduğu için dudağımı hiçbir şekilde kapatmadığı ve böyle saydam saydam kaldığını gördüm. Yeni gönderdiğiyle alakası yoktu. Yeni gönderdiği ürün o kadar pigmentliydi ki, sürdüğüm zaman alt dudağım tamamiyle bordo rengini alıyordu. O yüzden özür dilerim.

L’OREAL MEGA VOLUME MISS BABY ROLL MASCARA
Bunu da 2 videomda… 2-3 videomda hatta ya 2 ya 3 videomda çok hoşlanmadığımı söylediğim bir maskara. İlk zamanlar kirpiklerimi katır kutur yapıyordu. Ama zamanla maskara birazcık daha yumuşadıkça aslında o kadar da kirpikleri katır kutur yapmadığını, şekil verebildiğini fark ettim. Çünkü maskara ıslak olabiliyor ilk sürdüğünüzde yapış yapış yapabiliyor kirpiklerinizi. Kullandıkça çok sevmeye başladım. Özür dilediğim bir maskara bu da.

Umarım sizin için faydalı olmuştur ve keyifle izlemişsinizdir. Yeni videolarda görüşmek dileğiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *