Makyaj

Aşık Olacağınız Ürünleri Denedim!

By  | 

Kozmetik mağazalarında ambalajlarını görüp aşık olduğunuz ürünler eminim ki vardır. Benim de böyle görür görmez özellikle dış görünüşüne bayıldığım, merak ettiğim ürünleri derledim ve hepsini uyguladığım bir aşık olacağınız ürünleri denedim videosu hazırladım. Umarım keyifle izlersiniz.

Dr. Jart Shake& Shot https://mevy.co/2sOKICS

Bebek yüzüne benzeyen bir kapağı var ve Starbucks bardağını andıran plastik bir bardağın içinde sıvı jel formlu bir maske bu. Gördüğümde gerçekten çok ilgimi çekti ve hemen denemek istemiştim bu videoya kısmetmiş 🙂 Soyulabilen bir maske, plastik bardağın içine ayrı 2 paketin içindeki ürünleri birbirine karıştırıyorsunuz  ve bardağı çalkalıyorsunuz. Yoğurt kıvamlı bir maske çıkıyor ortaya. Uyguladıktan sonra yüzümü çok güzel nemlendirdi ve soğuttu.

Panda’s Dream White Sleeping Mask https://mevy.co/2LqUaDS

Oyuncak ya da sanki bir anahtarlığı andıran çok sevimli bir panda ambalajın içerisinde aslında gayet bildiğimiz kremsi formda bir maske. Gece yatmadan sürüp sabaha kadar yüzünüzde kalması gereken bir ürün ama ben uyku maskelerini pek sevmem. Uzun süre bekletmem mümkün olmadığından 20 dakika kadar bekletip yıkadım. Yoğunluğunu pek sevdiğimi söyleyemem ama gece maskesi sevenler nemlendirmek için sadece dış ambalajı için bile deneyebilir.

MAC X NICOPANDA Full Face Kit https://mevy.co/2kQdTBF

Mac’in harika işbirliklerinden bir yenisi de bu koleksiyon. Özel bir seri bu ve ben bu videoyu çektiğimde henüz satışa çıkmamıştı. 4 tonda far paleti ve bir de allıktan oluşan bir kit bu. Renkleri çok canlı neon tonlar ağırlıklı ama günlük hayatta da kullanabileceğiniz en az 2 renk var.

Tony Moly Panda’s Dream Dual Lip& Cheek https://mevy.co/2kSWE2T

Kore ürünlerini ve Kore’ye özgü şeyleri sevenlerin bayılacağı bir ambalajı olan dudak ve yanaklara allık olarak uygulayabileceğiniz ikisi bir arada bir ürün. Allığı fırçayla uyguladım ve çok güzel tatlı bir pembe renk verdi.

MAC x NICOPANDA LIPSTICK https://mevy.co/2HriFhR

Nicopanda koleksiyonuna bayıldım o yüzden rujunu da kullanmak istedim. Ruju da yine dünya sevimlisi bir ambalaja sahip. 6 renk seçeneği var bendeki POP BABE.

MAC x JEREMY SCOTT LIP X9 FUTURE EMOTIONS https://mevy.co/2JjmF5W

Türkiyede bu ürünü ilk deneyenlerden olma şansına eriştim çünkü henüz satışa çıkmayan bir koleksiyon: JEREMY SCOT ile işbirliğinden doğan harika renklerin ve ürünlerin bulunduğu bir koleksiyon. Bende 9 farklı renkten oluşan ruj paleti var. Dokularını çok beğendim, renkler de hem günlük hem de gece makyajlarına uygun.

Christian Louboutin SILKY SATIN LIPSTICK& SHEER LIPSTICK https://mevy.co/2JzS6MH

Louboutin kozmetik ürünlerinin ambalajları genel olarak çok güzel. Hepsi birer sanat eseri gibi. Bakalım performansları da o kadar güzel mi dedim ve 2 farklı rujunu denedim. Bir tanesi daha parlak diğeri de yarı opak yapıda. Renklerine ve dokularına bayıldım özellikle kırmızı olan gece makyajları için ideal.

Christian Louboutin Loubicolor Nailpolish https://mevy.co/2sRsU9U

Tasarımı harika, gördüğüm en güzel oje şişesi olabilir bu. Rengi de güzel mi görmek için ojemi silip tırnağımda denedim. Bendeki metalik seriden neona yakın bir yeşil renk. Rengini çok güzel verdi tek katta ve çok dikkat çekici.

Holika Holika Penguin’s Cream

Bu da yine bir Kore markası. Penguen şeklinde oyuncak gibi görünüyor ama aslında bir krem. Normal el kremlerinden etkisi pek farklı değil ama ambalaj tasarımı mükemmel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *