Alışveriş

En Merak Edilen Popüler Ürünleri Denedim!

By  | 

Her gün bir yenisi eklenen kozmetik ürünler kozmetik alışverişlerinde kafanızın karıştırıyor olabilir. İşte bu kafa karışıklığını gidermek için yeni çıkan ve çok merak edilen popüler ürünleri denedim! Yeni ürünler arasında neleri beğendim, neleri beğenmedim merak ediyorsanız mutlaka izleyin!

Loreal Paris Infailliable Longwear Shaping Stick Vanilla Rose 120 https://mevy.co/2JC06J8

Geçtiğimiz günlerde bir seyahatim için yanıma çok kullandığım bir fondötenimi almıştım. Kırılıp, açılmamasına rağmen olduğu gibi makyaj çantama dökülmüştü. O yüzden bu tarz stick formlu bir fondöten kesinlikle bu yaz kullanacağım bir ürün olacaktır. Kapatıcılığını ve yüzde ağırlık bırakmayan hissiyatını da sevdim. O yüzden şans verilebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum.

The POREfessional: Pearl Primer https://mevy.co/2Jjxnsn

Benefit’in diğer The POREfessional Pore Primer ürününü seveni kadar sevmeyeni de var. Ben de ondan çok memnum kalmamıştım. Cilde düzgün şekilde dağıtabilmek için gözeneklere tampon hareketlerle uygulamak gerekiyordu ve açıkçası uygulaması, dağıtması zor bir ürün. Bunda böyle bir uygulamaya gerek yok çünkü yapısı diğerine göre çok daha ince. POREfessional’ın Pearl Primer olanını sevdim.

Loreal Paris Life’s a Peach Blush https://mevy.co/2uCpY2E

Ürünü incelediğimizde ürün gayet güzel. Renk olarak çoğu ten rengine uygun olduğunu düşünüyorum. Genelde allık pembe tonları tercih ediliyor olsa da ben şeftali tonlarını da çok seviyorum, özellikle Yaz aylarında. Bence Yaz için oldukça güzel bir ürün.

The Balm Take Home the Bronze Anti Orange  https://mevy.co/2NuTDBQ

Bu ürün içerisinde kızıllık barındırmadığını iddaa ediyor. Ama ben daha uygulamadan içerisinde kızıllık var gibi hissediyorum. Yüzüme çok az sürmeme rağmen ne ince fırçayla ne de süngerle yayamadım. Yaymaya çalıştıkça suratıma çamur gibi dağıldı. Ben bu ürünü hiç beğenmedim.

Urban Decay Naked Petit Heat https://mevy.co/2L88Pbl

Öncelikle söylemeliyim ki paletteki renkler tam benim rengim, bayıldım.Tek bir paletle ömür boyu makyaj yap deseler, muhtemelen bu paleti seçebilirdim. Çok doğal, kalıcı bir far paleti. Ben kesinlikle renklerini çok sevdim.

The Balm Bonnie-Lou Manizer https://mevy.co/2uFHmUv

The Balm Mary Dew Manizer https://mevy.co/2Ns03BV

Aslında herkes The Balm’ın bu aydınlatıcısını biliyor çok da seveni var. Ben toz formlu aydınlatıcılar yerine bunun gibi likit aydınlatıcıları özellikle yazın daha çok seviyorum. Sürdüğümde de etkisine baktığımda verdiği parlaklığı ve ışıltıyı ben sevdim, tavsiye ederim.

Benefit Boi-ing Brightening Concealer 01 https://mevy.co/2uznm5O

Benefit Boi-ing Hydrating Concealer https://mevy.co/2LvXe2a

Benefit tüm markalar arasında ürün ambalajlarını en çok beğendiğim. Çevremde pek makyaj yapmayan arkadaşlarım bile Benefit’in ambalajlarına bayıldıklarını söylüyor. Şunu da söylemek istiyorum ki ambalajları kadar ürünleri de aynı güzellik ve kaliteye sahip. Bu kapatıcılara gelirsek kapatıcılığı çok yoğun değil ancak günlük kullanıma bence gayet uygun. Nemli gözaltı isteyenler Boi-ing Hydrating Concealer’ı severler.

Benefit Bad Gal Bang Volumizing Mascara https://mevy.co/2mr9aai

Bu maskara deneyenler arasından bazıları tarafından çok sevildi, bazıları tarafından da hiç sevilmedi. Fırçası çok yumuşak yani rahatça kıvırıp bastırarak sürmek biraz zor. Kendi kirpik yapıma uygunluğu bakımından değerlendirecek olursam aşık oldum diyemem ama genel olarak güzel bir maskara. Sadece fırçasının biraz daha sert yapılı olmasını isterdim.

Sephora Cream Lip Stain Metal https://mevy.co/2uy8kx6

Sephora’nın bu metal serisinde oldukça fazla renk çeşidi var. Özellikle konsept makyaj için gayet güzel renkleri var. Hissiyatını da sevdim. Farklı bir şey arıyorum derseniz bi bakabilirsiniz.

Paradise Pomade Extatic 102 https://mevy.co/2zS8hBj

Bu kaş ürününü ilk sürdüğümde beğenmiştim. Fakat ben makyajımı yaparken ürün zaman içerisinde kendi kendine uçtu. Bana göre kalıcılık açısından sınıfta kaldı.

L’oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops 01 https://mevy.co/2uNUpm1

Aslında bu highlighter’ı cildi yağlı olmayanlar çok az fondötenine karıştırıp cildine uygulayabilir. Çok güzel bir ışıltısı var. Ama fondötenin yapısını değiştirebilir ona dikkat etmek gerekir. Yüzünüze uyguladığınızda verdiği etki çok doğal. Bu ürünle Serenay Sarıkaya highlighterı denen doğal ve ıslak görünümlü o ışıltı gibi bir etki yakalamak mümkün.

Videoda Giydiğim Tshirt: Koton https://mevy.co/2JJqwbI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *