Makyaj

Altın Renkli Ürünleri Denedim

By  | 

Bu kez ışıl ışıl altın renkli ürünler denediğim Altın Renkli Ürünleri Denedim videosu hazırladım. Ojelerimden, rujuma her şey altın rengi olacak. Bakalım nasıl görünecek ve performansları nasıl?

 

Guerlain L’or Primer Base https://mevy.co/2mJ3Tv0

Bazla başlıyorum. Bu bazı daha önce ‘’İlginç Makyaj Malzemelerini Deniyorum’’ serimin ilkine ve favorilerime koymuştum. İçinde 24K altın parçacıkları var. Günlük makyajımda çok sık kullanmıyorum, özel gün makyajlarımda kullanıyorum. Sürdüğünüz anda nemlendirip çok güzel bir ışıltı ve cilt sıkılığı kazandırıyor. Tamamen altın renkli ürünleri denediğim bir videoya da bu baz yakışırdı diye düşünerek uyguladım.

Guerlain Lingerie De Peau Aqua Nude Foundation https://mevy.co/2NPumT4

Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Body Glow Dazzle Gold 01https://mevy.co/2uC0yCc

Kapatıcılığı güzel ve yapısı ince dolayısıyla Yaz için çok uygun. Işıltıyı artırmak için de Golden Rose Shimmering Body Glow ürünüyle karıştırdım.

Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Liquid Eyeshadow 01 https://mevy.co/2L8XIPA
Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Baked Eyeshadow 01 https://mevy.co/2Lck02T
Flormar Diamonds Terracotta Eye Shadow D06 https://mevy.co/2O7z6V0
MAC Eyeshadow x15: Warm Neutral https://mevy.co/2uTkOj9

Mac Good Luck Trolls Suns Out Buns Out  

Mac’in çok güzel renkleri olan 15’li far paletinden Lemon Tart rengiyle başladım göz makyajıma. Altın rengine en yakın geçiş rengi olacağını düşünüyorum. Mac’in şu an satışta olmayan dönemsel çıkardığı Trolls serisinden çok güzel bir sarı tonla üzerinden geçtim. Golden Rose’un PR paketinde gelen altın renkli ürün serisinden likit farını ve sonrasında da Flormar’ın çok eskiden almış olduğum Diamond Terracotta rengini ve Golden Rose Terracotta’yı azar azar dağıttım. Her zaman ışıltılı farlarda yaptığım gibi fırçamı ıslatarak uyguladım.

Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Eye pencil https://mevy.co/2NO4erK

Daha ne kadar altın rengi yapabilirim makyajımı derken alt kirpik diplerime de altın renkli göz kalemi geçiyorum. Aslında göz içine de kalemle geçmek isterdim ama göz içini pek boyamıyor. Ama alt kirpik dibinde oldukça başarılı.

Christian Louboutin Les Yeux Noirs Lash Amplifying Lacquer https://mevy.co/2JX2I4d

Kirpiklerim için çok enteresan, altın renkli bir maskara top coat ürünü var elimde ama önce Louboutin’ın bu tüm dünyada çok övülen maskarasını uyguladım. Eminim siz de bu maskarayla ilgili yorumlarımı merak edeceksiniz… Öncelikle fiyatını oldukça yüksek bulduğumu söylemem gerek. Daha uygun fiyatlı alternatifleri tabii ki var ama ambalajıyla o kadar dikkat çekiyor ki, insan gerçekten etkisini de merak ediyor. Açıkçası daha önce denediğimde gün içinde göz altlarıma pul pul döküldü. Bu kadar pahalı olmayı hak etmiyor. Bu abartılı makyaja abartılı bir maskara kullanmak istediğim için bunu seçtim.

Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Top Coat Mascara https://mevy.co/2L9R1gi

İlk gördüğüm an bu üründen o kadar ümitliydim ki anlatamam ama maskaramın üzerine uyguladığım anda kirpiklerimi birbirine yapıştırdı ayırmak için dakikalarca uğraştıysam da olmadı en sonunda kirpiklerimi tamamen temizleyip yeniden yapmak zorunda kaldım. Hiç başarılı bulmadım, içerisindeki simleri kesinlikle vermediği gibi farımı ve maskaramı da mahvetti.

Benefit Gold Rush Allık https://mevy.co/2Lpdypg

Bu allığı aslında başka bir videoda kullanmak, denemek istiyordum. Üzerinde altın kağıt varmış gibi görünüyor ve harika bir kokusu var. Ama fırçayı vurduğum anda üzerindeki o altın görünüm kaybolup gitti.

Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Highlighter https://mevy.co/2uSdJ2c

Anastasia Beverly Hills Glow Kit That Glow Highlighter Palette/ Sunburst

Highlighter güzel ama yine de beklediğim altın renkte değil, daha şampanya tonunda.

Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Lipstick 01 https://mevy.co/2O1tNGG

Sephora Cream Lip Stain Liquid Lipstick https://mevy.co/2zXYf1G

En alt kat için göz kalemini dudak kalemi gibi uyguladıktan sonra Golden Rose Shimmering Lipstick ürününü uyguladım. Kapatıcılığını az buldum bu rujun rengini tam olarak vermiyor dudak renginiz alttan görünüyor kalem uygulamama rağmen. Daha parlak, glossy dediğimiz görünümü vermesi ve tam kapatıcılık için Sephora’nın metalik serisinden Golden Party rengini uyguladım

Gömlek: Koton https://mevy.co/2NOfTXG

Oje: Golden Rose Diamond Breeze Shimmering Nail Color 01 https://mevy.co/2Lb3jon

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *