Makyaj

Tek Marka Makyaj: Nip+Fab

By  | 

Yurtdışı seyahatlerimde ülkemizde bulunmayan markaları alıp sizler için denemeyi ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz. Londra seyahatimde de herkesin bildiği ve sevdiği cilt bakım markası olan Nip + Fab markasının makyaj ürünlerinin olduğunu görünce çok şaşırdım. Diğer gittiğim ülkelerde karşıma hiç çıkmamıştı. Hemen telefonumu alıp sizlere instagram üzerinden incelememi isteyip istemediğinizi sordum ve yüzlerce kesinlikle almalısın ve bizim için denemelisin mesajı aldım. Ürünlerin videosu için sizleri youtube kanalıma bekliyorum

Nip + Fab Peach Primer Essence
Gördüğüm anda dış ambalajına dikkatimi çekti. Turuncu neon renkteki ambalajından dolayı direkt gözüme çarpan ilk ürün oldu. Hele içine tam anlamıyla bayıldım. Simli şeftali renginde mükemmel yapılı ve harika bir kokuya sahip bir ürün. Ciltte direkt emiliyor ve yapısı tam anlamıyla istediğim gibiydi. Kesinlikle öneriyorum.
Nip + Fab Foundation 05
Dışı ülkemizde de bulunan Mac’in face and body fondotene çok benziyor. Bu yüzden ürüne biraz önyargılıydım. Yapısı gayet kapatıcı ve cilt rengime tam olarak uyduğunu söyleyebilirim. Sizlerde fondoten alacağınız zaman rengi boynunuza sürerek tam olarak anlayabilirsiniz.
Nip + Fab Concealer 03
Aralarında herhalde en çok beğendiğim ürün concealer oldu. İnce ama kapatıcı yapıda ve göz altlarımı çok güzel bir şekilde kapattı.
Nip + Fab It’s A Vibe Far Paleti
Herhalde Nip + Fab markasının en güzel yaptığı şeylerden biri de dış ambalajlarına çok özenmeleri olmuş. Palet olarak günlük hayatımda da kullanabiliceğim renkler olsun istedim. Turuncu ve kahverengi farların baskın olduğu It’s a vibe paletini tercih ettim. Farlar kesinlikle çok tozutuyor aklınızda bulunsun. Renkler birbirlerine çok kolay karışıyor fakat köşelere uyguladığım koyu renk hemen göz kapaklarımdan uçtu ve bu yüzden üstünden birkaç kez geçmek zorunda kaldım. Bu yüzden çok beğendiğimi söyleyemem.
Nip + Fab Contour Palette
Bu ürünlerin arasında en en en bayıldığım ürün kesinlikle kontör paleti. Tam istediğim gibi hafif bir etki vererek sanki yanaklarıma gölgeymiş gibi bir etki yarattı. Ben çok belli olmasını sevmiyorum. Bu yüzden bu belli belirsiz gölge tam istediğim gibiydi.
Nip + Fab Basic Beach Allık Paleti
Allık paleti genel olarak pembe alt tonlu diyebilirim. Sürdüğüm zaman yanaklarında Heidi gibi bir pembelik oluştu. Bu renkleri çok fazla tercih etmediğim için kontör paletiyle rengini biraz kırmak zorunda kaldım.
Nip + Fab Pink Lemonade Ruj 
 Ruj o an ki makyajıma çok fazla yakışmadığı için size sadece rengini göstermek adına videoda sürdüm. Rengi çok beğendim ve yapısı ilk izlenim olarak gayet iyi bir etki yarattı.
Nip + Fab Highlighter Liquid Gold
Benim gibi highlighterın çok belli olmayıp terli bir görüntü vermesini istiyorsanız. Bu highlighter tam size göre diyebilirim. Belli belirsiz bir görüntü sergiliyor ve mükemmel bir ıslak yapısı olan bir highlighter. Kesinlikle en bayıldığım Nip + Fab makyaj ürünlerinden bir diğeriydi.
Nip + Fab Oil Control Fixing Mist
Ve son olarak bu sabitleme spreyide yüzüme güzel bir ferahlık etkisi yarattı.Fakat genel olarak toparlamak gerekirse gün sonunda edindiğim izlenim yüzümün çok fazla yağlanmasıydı. Yüzüm gün sonunda parıl parıl parlıyordu ve bu etkiyi kesinlikle sevmedim.
https://www.youtube.com/watch?v=stV-fPAp7CI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *