Alışveriş

Temmuz Favorilerim

By  | 

Temmuz favorileri videomla karşınızdayım. Bu ayki favori ürünlerimi ve tavsiye ettiklerimi merak ediyorsanız temmuz favorilerim kaçırmayın!

Flormar Brush Cleanser https://mevy.co/2mUrU2p

Fırçaları suyun altında saatlerce yıkamak hem su tüketimi açısından hem de çok vakit aldığından her zaman yapamadığım bir şey. Acelem olduğunda, özellikle bir fırçaya acil ihtiyacım olduğunda fırça temizleme solüsyonları kullanıyorum. Flormar’ın bu ürünü de çok işime yarıyor. Daha önce MAC’inkini kullanmıştım ama o fiyat olarak daha fazla ama performans olarak da Flormar ile aynı. O yüzden artık bunu kullanırım diye düşünüyorum.

Kiko Power Pro Nail Lacquer no:095 https://mevy.co/2OtD2Qk

Bu ojeyi önermek konusunda açıkçası ikilemde kaldım. Çünkü: renkleri mükemmel ama rengini ancak kat kat sürdüğünüzde veriyor. Kapatıcılığı çok az ancak 3 katta kapatıyor. Sürdüğümde çok beğeniliyor ve harika bir holografik yansımalı görünüyor. Kalıcığı inanılmaz, uzun süre kalıcı.

Nyx Soft Matte Lip Cream (Toulouse) https://mevy.co/2v2zRqx

Aslında elim uzun süredir likit mat rujlara gitmiyordu. Ama bunun hem yapısı hem rengi o kadar güzel ki yapısı harika. En çok sevdiğim renkleri Stockholm ve Amsterdam renkleri. Bu da yeni Keşfettiğim bir rengi. Flormar’ın Silk Matte 02’sine çok benziyor. Deneyin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Çok kolay sürülüyor, köpük gibi bir yapısı var, çizgilere dolmuyor, yaz için de çok uygun.

Mac Cremesheen Fanfare Ruj https://mevy.co/2mPM2Tk

Çok eski bir favoriler videoma daha önce bu ruju koymuştum. Uzun bir aradan sonra, MAC Modesty’min yanına onun gibi her makyajda kullanılabilecek ve yaz enerjisine çok uygun canlı bir ruj arayışındayken Fanfare ile yollarımız tekrar kesişti. Her ten rengine çok yakışacaktır mutlaka deneyin derim.

Ozonlabs Ozonlava Bentonite Clay https://mevy.co/2mU5nCY

Bugüne kadar kullandığım en enteresan kil maskesinden bahsetmek istiyorum. İlk bakışta katı, beyaz kil gibi görünüyor ama sürdükçe yüzünüzde yağ formlu bir maskeye dönüşüyor, bekledikçe de katılaşıp, beyaz kil görünümü alıyor tekrar. Bekleme süresi cilt tiplerine göre değişiyor. Yağlı ciltler 20 dakika, normal ciltler 15, kuru ciltler ise 10 dakika beklettikten sonra yıkıyorsunuz. Bugüne kadar denediğim kil maskelerinden çok farklı ve çok daha etkisini gördüm. Bentonite cildi sıkılaştırmak, gözenek görünümünü azaltmak, renk eşitsizliğini gidermek, cildi aydınlatmak gibi sonsuz fayda sağlıyor. Ayrıca vücut için de kullanabiliyorsunuz. İlk kullanımda dahi yağı nasıl dengelediğini göreceksiniz. Sağlıklı bir matlık ve muazzam bir yumuşaklık sağlıyor..

Mac Eyeshadows Sun Speck https://mevy.co/2LPbAhk

Çok güzel bir far önerim var. Ambalajı mükemmel, çok tatlı bir pembe tonu. MAC setimdeki Honey Lust gibi her makyaja uyacak bir ton. Islatarak daha metalik yapabilir ya da kuru fırçayla uygulayabilirsiniz.

Inglot Under Eye Concealer no:95 https://mevy.co/2Op48bc

Son zamanlarda en çok kullandığım göz altı kapatıcısı oldu Inglot’un bu ürünü. Kesinlikle çizgilere dolmuyor, kapatıcılığı için orta diyebilirim. Hafifliği zaten hoşuma giden ve göz altını sağlıklı, canlı göstermesi

Real Techniques Setting Brush https://mevy.co/2LxpVj6

Her şey için kullanabileceğiniz, benim de elimden düşürmediğim bir fırça öneriyorum bu ay.Göz altı kaptıcınızı da sürebilirsiniz, baking yapmayı seviyorsanız baking için kullanabilirsiniz, göz kenarlarında farınızı dağıtmak için hatta fondöten süren dahi var bu fırçayla.

Bath & Body Works Mad about you cleansing hand gel https://mevy.co/2OtXhNV

Kokusu ve simli oluşu diğer el dezenfektanlarından ayırıyor bu ürünü. Elinizde çok kolay dağılıyor. El dezenfektanlarını önerenler de var karşı çıkanlar da. Çok sık kullanmamakla birlikte ihtiyaç halinde ben çantamda bir tane muhakkak bulunduruyorum.

Videoda tırnağımda olan ojeler: Boots no7 Gel Finish (Golden Sands) https://mevy.co/2AnjGJD

T-shirt: Koton

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *