Makyaj

Jennifer Lopez Inglot Makyaj Koleksiyonu

By  | 

Dünyaca ünlü şarkıcı, hepimizin hayran olduğu Jennifer Lopez, benim de çok sevdiğim kozmetik markası Inglot ile ortak bir makyaj koleksiyonu çıkardı. Koleksiyonda yok yok 🙂 En güzel nude tonlarında rujlar, mükemmel pigmentasyonlarıyla hayran bırakan farlar… Ben de JLO’nun makyajlarından en beğendiğimi seçerek Jennifer Lopez Makyaj Koleksiyonundaki ürünlerle tekrar yaptım. Umarım keyifle izlersiniz.

Inglot AMC Cream Foundation https://mevy.co/2Fn2Bg7

Inglot’un kendi cilt ürünleri serisine ait fondötenini kullandım. JLO’nun koleksiyonuna da belki ilerleyen zamanlarda bir fondöten eklenebilir. Eğer eklerse çok doğal görünen bir ürün olacağını düşünüyorum. Çünkü bir röportajında okuduğuma göre JLO maske gibi görünen, çok yoğun cilt ürünlerini sevmiyormuş. Cream Foundation uygularken daha ışıltılı görünmesi için yine Inglot’un Sunrise Drop Face Oil ürününü karıştırdım. Inglot’un daha önce favorilerime koyduğum 38SS fırçasıyla uyguladım.

Inglot Under Eye Concealer https://mevy.co/2KfeBnH

Çok doğal, çok hafif, göz çevresini güzelce nemlendiren bir ürün. Uygulaması oldukça kolay, kolay dağıtılıyor ve göz altlarınıza doğal bir aydınlık veriyor.

JLO Freedom System Eyeshadow Palette

Freedom System Eyeshadow Pearl https://mevy.co/2JxVALQ

Freedom System Eyeshadow Matte https://mevy.co/2HXwZ62

Freedom System Eyeshadow DS  https://mevy.co/2I4mVWJ

JLO’nun en sevdiği makyaj ürünü far paletleriymiş ve bir paletin içinde çok sevdiği bir rengi kullanıp ve aslında sadece tek bir renk yüzünden tüm paleti satın alıp diğer renkleri kullanamamaktan muzdarip olduğu için, Inglot’un benim de en sevdiğim özelliklerinden biri olan istediğiniz renklerle kendi paletinizi oluşturma imkanı sunmuş. Bence çok çok mantıklı ve kullanışlı olmuş.

Livin’ The Highlight Iluminator Faces Eyes Body https://mevy.co/2r6Lzh0

Tüm makyajlarında ortak özellik çılgınca highlighter kullanmış olması. Zaten siz de eminim görmüşssünüzdür ışıl ışıl her fotoğrafında 🙂 O yüzden koleksiyonda da tabii kibir highlighter var ve hem yüz hem vücutta kullanılması için puf pufuyla geliyor. Yapısını da çok beğendim. Toz formda olmasına rağmen uyguladığınızda metalik o ışıltılı rengini çok güzel veriyor. Hem burnumun ucuna, hem elmacık kemiklerime hem de kaş altıma uyguladım.

JLO Inglot Lipstick Matte Flamingo https://mevy.co/2vNKpN2

JLO Inglot Lipglossy https://mevy.co/2r551Lb

Nude rujları kendi makyajlarında çok sevdiğini söylemiş JLO ve nude renginin tüm tonlarını seviyormuş. O yüzden koleksiyonda çok güzel nude tonları var. Genellikle de nude ruju daha koyu renkte eski 90’lar tarzı dudak kalemi ile çerçeveliyor. Ben her zamanrujumun tonunda dudak kalemi kullanırım ama bu kez bir değişiklik yapıp koyu tonlu bir kalem uyguladım. Üzerine de hem daha parlaklık vermesi hem de dudakları daha dolgun göstermesi için yine JLO koleksiyonundan dudak parlatıcı uyguladım

JLO Freedom System Boogie Down Bronze https://mevy.co/2HuTSyt

Yüzümü ısıtmak için de koleksiyonun içindeki bronzerı kullandım. Ben kontür uyguladım isterseniz allık gibi de kullanabilirsiniz.

JLO Inglot Viva Las Lashes Mascara https://mevy.co/2Kk2QfJ

Maskarası kirpiklere çok kolay şekil verme imkanı sağlıyor. Çünkü fırça yapısı başarılı ve maskarası da ıslak ıslak ve çabuk donan  bir maskara değil. O yüzden sürümü kolay ve kat kat uygulayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *