Makyaj

12 TL vs 430 TL Kaş Farına Karşı

By  | 

Pahalı ve uygun fiyatlı ürünleri karşılaştırdığım seriyi hepinizin severek izlediğini biliyorum. Şimdi de bu seriye bir yenisini ekledim ve 430 liralık kaş farı ile 12 liralık kaş farını karşılaştırdım. Bakalım kazanan kim?

Dolce & Gabbana Brow Powder Naturel Kaş Farı https://mevy.co/2JM50Vf

Kaş doldurmak için kalem ürünleri tercih edenler de var, far kullanmayı daha çok sevenler de hatta 2-3 gün kalıcı kaş ürünleri bile çıktı son zamanlarda. Ben her zaman far ürünleri kullanmayı seviyorum çünkü hem elime daha kolay geliyor alıştıktan sonra hem de daha doğal bir sonuç veriyor. Hem de kaş köklerinizi zedelemiyor.

D&G’nin high end markaların çoğunda olduğu gibi kadife bir kılıfın içinden çıkıyor. Kendi kutusunda bir kaş farı ve fırçası var. 2 renk seçeneği var bu üründe. Her ikisinde de 2 farklı ton var içinde. Ben no.1 blonde rengini aldım. Daha koyu tenliler no.2 brunette rengini tercih edebilirler.

Essence Eyebrow Stylist Set https://mevy.co/2qBQ573

Essence benim en sevdiğim uygun fiyatlı markalardan. Kaş farı D&G gibi açık ve koyu tonlar için 2 renk seçeneğine sahip bu renkler de kendi içinde yine 2 tonu var. İçinde fırçası yok kenid kaş fırçanızla uygulamanız gerekiyor. Farklı olarak 2 tane kaş kalıbı, stencil var. Kaşınızın üzerine koyup o kalıpları içlerini doldurabiliyorsunuz.

Her iki ürünü de uyguladım ve yorumlarımı yapacak olursam: D&G evet pahalı bir ürün ama ben makyajımda en çok kaşlarıma önem veriyorum, kaşlarımı doldurduğumda çok doğal görünen, kalıcı, gün içinde uçmayan bir ürün olsun ben buna bütçe ayırabilirim diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ne kadar yakından bakılırsa bakılsın kaşınızda bir ürün olduğu anlaşılmıyor. Essence ise beni kaş farı konusunda hayal kırıklığına uğrattı ne yazık ki. Hemen hemen tüm ürünlerini beğenerek kullansam da kaş farının performansından pek memnun kalmadım. Pigmentasyonunu yetersiz buldum, üst üste kat kat sürmeme rağmen hiç renk vermedi ve net bir kaş şekli sağlamadı.

Gömlek: https://mevy.co/2vhObxY
Arkaplan Mobilyaları:
çizgili kanepe http://mevy.co/2zJuV9S
gri sofa http://mevy.co/2lcUQSI
torno kitaplık http://mevy.co/2llz9zj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *