Bakım

My Little Pony Maskesini Denedim

By  | 

Daha önce Dünya’nın en güzel, en ilgi çekici maskesini bulduğumu ilan etmiş ve sizlere de uygulamalı olarak göstermiştim. Ama o maskenin birinciliği bu maskeyi keşfedene kadarmış. Hayatımda bu kadar güzel görünen, ilgimi çeken, sürdüğünüzde aynaya baktıkça kendinizi mutlu hissettiren pozitif bir başka maske olamaz. Glam Glow markasının My Little Pony Maskesini Denedim. Umarım keyifle izlersiniz.

Glam Glow Gravitymud My Little Pony Limited Edition Glitter Mask https://mevy.co/2MQ78MS

Glam Glow markasının maskelerini çok seviyorum özellikle de daha önce denediğim siyah simli parıltılı olanına bayılmıştım. Bu özel seri de görür görmez beni kendine hayran bıraktı ve hemen denemeliyim dedim. Sizlere de bu harika maskeyi göstermek istedim.

Pakedin içinden çok kullanışlı, başka maskelerinizle de kullanabileceğiniz minik bir silikon spatula çıkıyor. Silikon spatulalar özellikle jel formlu maskeleri uygularken çok büyük kolaylık sağlıyor.

Genelde ben GG maskeleri kalın tabaka halinde uygularım bunu da biraz kalın uygulamaya çalıştım. Benzer jel formlu soyulabilen maskelerin genelde bekleme süresi 20-25 dakika kadar. İyice kuruduğundan emin olduktan sonra maskeyi soyarak çıkardım. Ürünün vaadi ve amacı cildi sıkılaştırmak, renk tonunu eşitlemek ve yüzdeki doğal kontür hattını belirginleştirmek.

Tabii ki aynı işlevde onlarca maske var hem yüksek hem de uygun fiyatlı. Ama böylesine ilgi çekici bir ürünü denemeden ve değerlendirmeden yapamazdım. Uyguladıktan sonra cildimdeki sıkılaşma etkisini hissettim ama uzun vadede değerlendirmek daha doğru olacaktır. Kozmetik sektörünün ne kadar ileri gidebileceğini gösteren çok eğlenceli, sevimli bir ürün 🙂

T-shirt: Koton https://mevy.co/2MboJhl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *