Bakım

Komik ve Eğlenceli Maskeler

By  | 

Kağıt maskeler çıktığından beri birçoğumuzun cilt bakım rutini daha da kolaylaştı. Benim içinde aynı şey geçerli çünkü gün içerisinde zamanım olmadığında ya da cildimin neme ve biraz parlamaya ihtiyacı olduğunda yer farketmeden ofis,araba,uçak 15-20 dakika içerisinde cildime ihtiyacı olan enerjiyi verebiliyorum. Komik ve Eğlenceli Maskeler Denedim videomda birbirinden güzel, komik ve farklı kağıt maskeleri tek tek deneyip özelliklerini ve benim cildime olan etkilerini anlattım. Umarım keyifle izlersiniz.

KÖPEK MASKESİ

Bu köpekli hakkında ilk yorumum çok fazla parfümlü ama parfümlü olmasına rağmen parfümü rahatsız etmiyor. Solisyonu çok yoğun, o kadar yoğun ki bir arkadaşınıza dahi içerisindeki bu solisyon yetebilir. 10-20 dakika yüzünüzde durması yeterli.

SU SAMURU

Kokusunu en sevdiğim maske kesinlikle bu. Yani su samuru maskesi yapmak kimin aklına gelir diye düşünüyorum. Tabii ki bu tarz değişik ürünler ya Korelilerin ya da Japonların aklına geliyor. Rengi mavi olduğu için ve benim gözlerim de mavi olduğu için bu çok komik oluyor. Ama buna bayılıyorum.

GEYŞA MASKESİ

Kokusunu sevmediğim bir maske bu. Ama Geyşa’dan çok Testere filmindeki Saw’a benzettim ben. Görünüş olarak favorilerimden ve etkisi de diğerleri gibi çok güzel.

PİKAÇU MASKESİ

Yüzümüzdeki duruşuna aşık olduğum maske. Görsel anlamda en başarılı olan maske kesinlikle bu. Pikaçu’nun kulakları saçımıza kadar geliyor ve gözlerinizi kapatıyor. Diğer maskelerden farklı olarak bu maske yüzümüzü tamamen kapatıyor yani göz, dudak, tüm cildi nemlendiriyor. Ve bu maskeyi yaptığımda dudaklarımın küçük küçük karıncalandığını söylemeliyim. Ve belki de diğerlerinden en büyük farkı Pikaçu maskesinde gözeneklerimi daralıyor gibi hissediyorum.

KEDİ MASKESİ

 Bir diğer sevimli maske de kesinlikle bu kedili maske. Kedim, Duman’a benzediği için almıştım bunu. Maskedeki kedinin ağzında bir balık ve yanağında kalbi var. Bu da görünüş olarak en sevdiğim maskelerden biri kesinlikle.

KAPLAN MASKESİ

Su samuruyla aynı marka olan bir maske bu. Kaplan mı, leopar mı bir türlü karar veremedim başta ama sonrasında kaplan olduğuna emin oldum. Bence bu da görsel olarak çok çok başarılı. En fazla solisyon içerenlerden biri de kesinlikle bu kaplan.

HELLO KITTY MASKESİ

Kapanışı bu en tatlı olan maskeyle yapmak istedim. Hello Kitty’nin fanı olmasam da Hello Kitty’li tatlı şeyler bulduğumda dayanamayıp alıyorum. Bunun da Pikaçu maskesi gibi gözleri kapanıyor. Düz bir Hello Kitty değil, gözlerinden bir şeyler çıkıyor. Bu gözlü olanlar, Pikaçu gibi özellikle biraz büyük olduğundan tüm yüzü kapatıyor ve o yüzden ekstra seviyorum. Kokusuna gelirsek, çok yoğun güllü buram buram gül kokuyor. Bu maskeyi cildimi uyguladığım zaman uzun bir süre maskenin kokusu cildimden çıkmıyor.

Ben çok eğlendim. Bu video sayesinde cildime de bolca bakım yapmış ve dolu dolu nemlendirmiş oldum. Benim favori maskelerim “su samuru, pikaçu ve geyşa” sizin favorilerinizi de çok merak ediyorum. Mutlaka yorum olarak bırakın. İzlediğiniz için çok teşekkür ederim. Yeni videolarda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *