Bakım

Beni Hiç Böyle Görmediniz!

By  | 

Tüm videolarımı hazırlarken çok keyif alıyorum ama bu seferki başka!  Çok farklı, eğlenceli, şaşırtıcı bir videoyla karşınızdayım. Sarı saçlı Merve’yi özleyenler, kılıktan kılığa girdiğim hallerimi merak edenler Beni Hiç Böyle Görmediniz videomu🏃🏻İzledikten sonraki yorumlarınızı bekliyorum 😎

Bu videoyu sevgili Photoshop Ultimate kanalı ile birlikte yaptık. Tüm bu göreceğiniz işlemleri kendisi uyguladı ve bana gönderdi. Aşağıya kanalının linkini ekliyorum. Kendisiyle tanışmamız kanalındaki ‘’Merve Özkaynak’ın Yüzü Altın Oran Mı?’’ videosu sayesinde oldu. Böyle bir video fikri çıkınca da neden birlikte yapmayalım dedik.

Bazıları benim kendimde merak ettiğim, bazıları sizlerin merak ettikleri şeyler. Mesela kahverengi gözlü olsam nasıl olurdu? Burnumu törpületsem nasıl olurdu gibi… Sonuçları ben de hayretle izledim ve her bir aşamada gözlerim kocaman açıldı. Bakalım sizler ne düşüneceksiniz.

Önce sarı saçlarımı özleyenler için geliyor: sarı ve uzun saçlı Merve! Kumral saçlarıma çok alıştım ama ben de sarı saçı bazen çok özlüyorum. Tekrar kendimi sarı saçlı görmek beni inanılmaz mutlu etti.

Kaşlarımdaki şekil bozukluğuna da küçük bir müdahale yaptık ve biraz da kalınlaştırdık… Çok beğendim kaşlarımın bu halini.

Vee altın kahve-karamel tonlarda kısa modern küt bir saç. Bu saçı başkalarında çok beğensem de kendime pek yakıştıramadım.

Yine kısa saçlı ama bu kez Holywood sarısı dediğimiz bir ton sarı dalgalı saçları denedik. Bir de kulağıma küpe taktık. Kendinizde merak ettiğiniz şeyleri yaptırmadan önce görmek çok mantıklı aslına bakarsanız. Özellikle geri dönüşü olmayan estetik müdahalelerde…

Bir diğer en en merak ettiğim, özellikle lise-üniversite zamanlarımda içimde ukte kalan renkli saçı da denemeden yapamazdım. Çok istesem de anne babam karşı çıktığı için yapamamıştım o dönem, sonra da iş hayatı başlayınca pembe saçlı olmaya pek cesaret edemedim. Ama bilgisayar ekrenında kendimi pembe saçlı görüp inanılmaz mutlu oldum. Çok beğendim. Eğer siz de benim gibi renkli saçlı olmak isteyip cesaret edemiyorsanız umarım sizi cesaretlendirir 🙂

Beni ben yapan fiziksel özelliklerimden biri de mavi göz rengim sanırım. Ama bazen acaba kahverengi gözlü olsam nasıl olurdu diye merak etmiyor değildim. Daha önce de hiç lens kullanmadım. Göz rengimi de değiştirdik ve sonuç: bambaşka bir insan oldum!

Gerçekten saç rengi, göz rengi, burun yapısı insanı tamamen değiştiren şeylermiş. Ve photoshop çılgınlığının sonu yokmuş bunu görmüş olduk.

3 numara saç kadınlarda çok çekici bulduğum, zor ama iddialı bir kesim. Birbirinden çılgın saç modellerini denemişken 3 numara yapmamak olmazdı. Yakışana inanılmaz güzel oluyor ama ben kendi yüz tipime yakıştıramadım.

Son olarak da burnumu değiştirdik! Charlize Theron benim en beğendiğim kadınlardan bir tanesi. Acaba onun burunu bende olsa nasıl olurdu diye merak ettim ve sonuç çok komik oldu. Bilim kurgu filmlerinden fırlamış tuhaf, incecik burunlu oldum ve yüzüme hiç gitmedi.

Video boyunca kılıktan kılığa girdim ve çok çok eğlendim. Cesaret edemediğim saçlarımı pembeye boyatmak ya da burun estetiği gibi değişimleri de kendimde görmek çok garip hissettirdi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Gömlek: Defacto
Bakır Aydınlatma: C’uk Design

Videodaki makyajım:
Dior Fondöten
Inglot Concealer
Mac Woodwinked Eye Shadow
Rimmel London Natural Bronzer Powder
Maybelline Lash Sensational Mascara
Benefit Brow Pencil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *