Alışveriş

Akmayan Göz Kalemleri

By  | 

Siyah göz kalemleri tüm kadınların en sevdiği ürünlerden biridir Her kadının da gün içinde akmayan, kalıcı, sürümü kolay siyah göz kalemi arayışı vardır. İşte bu videoda akmayan siyah göz kalemi arayışına son veriyoruz. 5 uygun 5 yüksek fiyatlı siyah göz kalemi önerdiğim Akmayan 10 Siyah Göz Kalemi videomu umarım keyifle izlersiniz.

Essence Long Lasting Eye Pencil  01 http://mevy.co/2ESg0Rf

Uygun fiyatlı markalar arasında bugüne kadar hiç bir ürünü beni hayal kırıklığına uğratmayan bir marka Essence. Kalemin de sürümü çok kolay, mat siyah bir renkte parlak değil. Ne çok yumuşak ne de çok sert yapıda.

Chanel Stylo Yeux Waterproof Long-lasting Eyeliner 88 Noir Intense

Jet black dediğimiz simsiyah renkte değil. Hafif siyah-kahverengi gibi bir tonda. Sürümü çok yumuşak değil biraz sert yapılı. Suya dayanıklı olması da gün içinde daha kalıcı kılıyor.

L’oreal Infaillable Gel Crayon 24H Waterproof Black 001 http://mevy.co/2FlSXw0

Jel bitişli, simsiyah renkte ve yumusacık bir kalem arıyorsanız tam size göre. Jel olduğu için hafif bir parlaklık var. Sürümü çok çok kolay, suya dayanıklı.

Jane Iredale Mineral Eye Pencil Basic Black http://mevy.co/2C8kPVH

Çok fazla göz hassasiyeti olanlar için özellikle tavsiye edeceğim bir marka Jane Iredale. Mineral bir marka olduğu için diğer markalardansa bunu tercih edebilirsiniz. Çok sert yapılı gibi görünen ama yumuşak bitişli bir kalem. Rengi daha antrasite yakın bir tonda.

Catrice 18h Colour & Contour Eye Pencil http://mevy.co/2of2z45

Uygun fiyatlı sevdiğim bir başka marka Catrice. Tabii ki ben 18 saat deneyimlemedim ama kalıcılığı benden tam puan aldı. Sürerken çok fazla bastırmamalısınız çünkü biraz yumuşak yapılı. Pigmentasyonu müthiş, simsiyah renkte.

Urban Decay  24/7 Glide On Waterproof Eye Pencil http://mevy.co/2FlVfLC

Tüm siyah, kalıcı göz kalemleri bir kenara URBAN DECAY’in Glide On kalemi bir kenara. Jilet gibi sürülen, rengi gün boyunca aynı kalan, akmayan simsiyah renkli harika bir kalem.

Rimmel London Exaggerate Smoke N Shine / Little Black Smokey http://mevy.co/2ETh1s5

Uzun zaman kullandığım sonra bir süredir ayrı kalmak zorunda kaldığım bir markaydı Rimmel London. Neyse ki sonunda Gratislerde satılmaya başladı ben de tekrar ürünlerine kavuştum. Bu asansörlü kalemi son derece kalıcı, sürdüğünüz andan itibaren yerinden oynamaz. Sürümü çok güzel, alt kirpik dibinize sürmek için ideal.

Estee Lauder Double Wear Stay-in Place Eye Pencil/ Onyx http://mevy.co/2EIfSo5

Kalemtraşlı kalemlerin en kötü yanı açtıkça kırılması ya da çok çabuk kuruması. Bu kalemde böyle bir durum söz konusu değil. Arkasındaki süngeri sayesinde çok güzel dumanlı göz makyajları yapabilirsiniz.

Golden Rose Emily Eye Pencil/ 101 http://mevy.co/2Fknydq

Dudak kalemlerini de çok severek kullandığım bir marka: Emily. Göz kalemleri de dudak kalemleri de çok kalıcı ve yapıları çok güzel. Urban Decay’e yapı olarak çok yakın. Dağılmıyor, çok net, çok pigmentli, hem dumanlı göz makyajlarına hem de çok net siyah göz makyajlarına çok yakışır.

Dior Diorshow Khol Pen Smoky Black/ 99 http://mevy.co/2EHIkSQ

Yapısı çok yumuşak çok rahat sürülüyor. Dumanlı göz makyajlarınızda, alt kirpik diplerinizde ya da pigmentlerin altına baz olarak kullanabilirsiniz. 1 ürünle birden fazla şekilde makyaj yapmanıza imkan sağladığı için parasını da hak eden bir ürün.

Kazak: Koton
Videodaki Makyajım:
Maybelline New York Fit Me Matte+ Poreless Foundation /110
Mac Pro Longwear Concealer
Chanel Ombre Première Longwear Cream Eyeshadow/ 820 Memory
Mac False Lashes Maximizer
Benefit They’re Real Mascara
Mark Avon Rosy & RC Cosmetics Matte Liquid Lip Plumper

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *