Bakım

Anında Deri Soyan Peeling

By  | 

Uzun zamandır ürün incelemesi videosu yapmadığımı fark ettim ve sonunda efsane bir peeling maskesi deneyip incelemeye karar verdim. Etkisini gördüğünüzde gerçekliğine inanamayacaksınız !

Ben bu ürünü önce instagramda keşfetimde gördüm ve asla inanmadım. Ardından çok sevdiğim ve takip ettiğim Sevda yani “Sevonu” nun storysinde bu maskeyi gördüm. Storysine baktığımda direk almaya karar verdim ve ertesi gün gidip hemen kendi mağazasından aldım. Bu ürün yani “Missha” ürünleri yalnızca Missha mağazalarında satılıyor.

Ürünün yapısına gelirsek eğer, kremsi bir yapısı var. İlk aldığımda ve açtığımda yanlış aldığımı düşündüm çünkü baya baya nemlendirici krem gibi. İçerisinde portakal parçaları var. Bu maske, Kore malı maske. Kokusu hayatımda kokladığım en en kötü maske. Yarı ahır yarı portakal kokan bir maske. İçerisinde yok yok bir sürü yağ var.

Ürünün uygulaması çok basit. Temiz cildinize nemlendirci krem sürer gibi sürüyorsunuz. Cildinize sürdükçe ve yedirdikçe krem, yağa dönüşüyor. Cildi asla yormuyor. Cilde masaj yaparak yediriyorsunuz. Ardından ölü deriler silgi gibi çıkmaya başlıyor. Ovalama işlemi bittikten ve artık ölü deri çıkma işlemi durduktan sonra duru su ile yüzümüzü yıkıyoruz.

Ürün yorumuma gelecek olursak, yüzümü yıkadıktan sonra herhangi bir nemendirici krem sürme ihtiyacı bile hissetmediğimi söyleyebilirim. Yüzümde ağırlık yapmadan, cildimi yormadan temizledi. Aydınlatıp gözle görülür bir şekilde parlattı. Yüzüme dokunduğumda cildimin bebek poposu kadar pürüzsüz ve yumuşak olduğunu hissedebiliyorum. İçerisinde granül parçaları olmadığı için asla umudum yoktu ama şunu söyleyebilirim ki, hayatımda uygu

PEELING MASKESİ http://missha.com.tr/urunDetay/Near-Skin-Self-Control-Peeling-Massage-3530-.html

Sweat: And other stories

Fular: Mita Concept https://www.instagram.com/mitaconcept/?hl=en

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *