Makyaj

Estee Lauder Double Wear Makeup To Go

By  | 

Pratik ve şık ambalajı, kalıcılığı, kapatıcılığı ile Estee Lauder Double Wear Makeup To Go cilt görünümünü kusursuzlaştıran saten bitişli likit bir fondöten. Bu ürünün en önemli özelliği ambalajı diyebilirim. Çantada taşımak ve hızla makyajı tazelemek için tasarlanmış pratik bir ambalaja sahip. Ürünün uygulama süngeri ve ambalajın düğmesi bulunuyor. Bu düğmeye bir kez bastığınızda yeterli miktarda ürün açığa çıkıyor ve süngeri ile kolayca cilde uygulanabiliyor.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=j_AUQKx-CQU[/youtube]

Gelelim bu fondötenin kalıcılığına… Likit ve incecik yapıya sahip bir fondöten ve ciltte kolayca dağılıyor. Tek kat uygulandığında orta seviyeli bir kapatıcılık sağlamak mümkün, daha yüksek kapatıcılık için ikinci katta uygulanabilir. Ayrıca, saten bitişli bir fondöten ve ciltte hoş bir parlaklık yaratıyor, cildi sağlıklı gösteriyor. Estee Lauder Double Wear serisindeki fondötene göre Makeup To Go fondöteni daha likit ve ince bir yapıda olduğu için doğal görünümlü bir bitiş elde etmenizi sağlıyor. Makeup To Go fondötenin kalıcılığı da gün boyu sürüyor, tabi çok nemli havalarda belirli aralıklarla tekrarlamak gerekebilir.

Normal ve kuru ciltler için ideal bir fondöten, çünkü cildi matlaştırmadan sağlıklı yansımaya sahip bir görünüm yaratıyor. Benim cildim karma olduğu için double wear makeup to go kullandıktan sonra T bölgesindeki ekstra parlamayı önlemek için transparan pudra ile fondöteni sabitledim. Yağlı ciltler için de fondöten öncesinde matlaştırıcı tonik ve primer uygulamak da gerekebilir.

Double Wear Makeup To Go fondötenin bir diğer önemli özelliği de, yapısı itibariyle likit olmasına rağmen ürün kaybı yaşanmaması için tasarlanmış ambalajı… Hem süngerinin ürün kaybını önlemesi hem de düğmeye basıldığında çıkan fondötenin miktarı bu noktada önemli çünkü fondötenin daha uzun süre kullanımını sağlıyor.

Estee Lauder Double Wear Makeup To Go Ambalajı

Cildinizde varlığı hissedilmeyen, doğal görünümlü bir fondöten arayışındaysanız, mutlaka Estee Lauder Double Wear Makeup To Go likit fondötenine de bakmanızı tavsiye ederim. Hem çantanızda yer kaplamayacak bir ürün, hem de uygulama kolaylığı sağlayan ambalaja sahip. Gündüz makyajında tek kat uygulandığında doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor aynı zamanda gece makyajında iki kat uygulandığında daha yoğun kapatıcılık elde etmenizi sağlıyor. Kısaca, gündüz makyajını geceye taşırken yine çantanızda bulunsa kurtarıcı olabilecek temel makyaj malzemelerinden biri diyebilirim.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=j_AUQKx-CQU[/youtube]

Tshirt: 2Wins
Ruj: MAC Faux
Bileklik: Fitbit Charge HR

1 Comment

  1. gamze şafak

    20/04/2017 at 10:27

    Merve hanım merhaba sizdeki rengi nedir? şuan internetten sparis vermek istiyorum sizinle aynı tonum yardımcı olur musunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *