Makyaj

Sadece Fondötenle Makyaj

By  | 

Çok uzun zamandır yapmak istediğim bir video olan “Sadece Fondötenle Makyaj” videomu sonunda hazırladım. Göz altı kapatıcısından farına hatta ruja kadar tüm makyajımı bir çok farklı marka ve renkten oluşan fondötenler ile yaptım. Umarım keyifle izlersiniz.

Mac Studio Fix https://mevy.co/2LJrHcf

En sevdiğim fondötenlerden biri kesinlikle Mac Studio Fix. Makyajımda fondöten olarak bu ürünü uyguladım. Eskiden W kullanırken enteresan bir şekilde artık C kullanıyorum.

Wet’n Wild Photo Focus https://mevy.co/2oqQhp1

Bu aralar en çok konuşulan fondötenlerden biri de Wet and Wild’ın Photo Focus fondöteni. Kokusu hariç ürünü çok sevdim. Ben makyajımda göz altı kapatıcısı olarak kullandım. Ürünün fırçası da tam bir concealer fırçası gibi olduğu için sanki concealer sürüyormuşum gibi bir hissiyat verdi.

MAC Hyper Real https://mevy.co/2NzNdC6

Bu ürün her ne kadar fondöten olarak geçse de çok işlevsel kullanılabilir. 4 rengi var. İnanılmaz güzel bir ürün. İster fondöteninizin içine karıştırarak, isterseniz far, aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Ben makyajımda far olarak kullandım. Rengi harika, çok güzel bir bronz renk veriyor.

L’oreal Infalliable https://mevy.co/2C5dKpw

Son zamanlar favori fondötelerimden olduğunu artık hepiniz biliyorsunuz. Bu ürünün en koyu rengi 190 numarasıydı. Makyajım da kontür olarak uyguladım ancak rengi çok turuncu kaldığı için pek sevemedim.

MAC Mineralize Moisture SPF 15 https://mevy.co/2N6hEmg

Allık için ne kullanacağım konusunda çok kararsız kaldım. Bu ürün ve bir başka ürün arasında karar vermekte fazlasıyla zorlandım. Ama bu ürün daha pembe alt tonlu olduğu için makyajımda bu ürünü allık olarak kullandım.

MAC Studio Face& Body Mirage Noir https://mevy.co/2PUNhxQ

Face & Body ‘nin yeni minik boyu.

L’oreal Paris True Match https://mevy.co/2wvfLGl

https://www.youtube.com/watch?v=fOgZks9kQ8Y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *