Alışveriş

Yüz Maskesi Makinesi

By  | 

Fırça temizleme makinesinin ardından bu kez de yüz maskesi makinesini sizlerle birlikte deneyimlemek için videomu hazırladım. Bakalım bu makineyi almaya değer mi, değmez mi?

Kutuyu açtığımda karşıma;

Makinenin ana gövdesi

Küçük bir ölçü kabı

Alternatif bir başlık

Fırça

Kablo

Yuvarlak bir aparat

Kolajen ve Protein içeren haplar

yüz maskesi makinesi

Maske makinesinin kullanım kılavuzuna göre makineyi kurdum ve salatalıklı yüz maskemi yapmak için malzemeleri de bir tarafa hazırladım. Bu arada uyarmam gerekir ki, çoğunlukla bu tür makineler Çin malı olduğu için kullanım kılavuzlarındaki İngilizce pek anlaşılır olmuyor ve ben bazı hatalarda fark ettim o nedenle maske içeriğinin miktarını kendim belirledim.

Salatalıklı yüz maskesi için;

70 ml Salatalık suyu

25 ml su

1 adet kollajen, protein hapı

Maske yapımına başlarken; makinenin karıştırma kısmına 25 ml su ile 70 ml Salatalık suyunu ve 1 tane de kollajen hapını ekleyip kapağını kapattım ve yeşil düğmeye basarak süreci başlattım.

6 dakika bekledikten sonra da karışım sıcak bir şekilde yuvarlak aparata doğru akıyor ve burada 5-10 dakika kadar soğumaya bırakılıyor.

yüz maskesi makinesi

Soğuduktan sonra kalıplaşan bu maskeyi, aparattan ayırıp doğrudan yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ben video çekerken oturarak yüzüme uygulamak zorunda kaldım ama yapısı itibariyle kaygan olduğu için uzanırken yüze uygulayıp ciltte bekletmek gerekiyor.

Beni şaşırtan bir makine oldu ve oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Maskeyi yüzüme uyguladığımda cildimi anında serinleterek rahatlattığını hissettim. Böylesine olumlu bir sonuç alacağımı beklemediğim için bana sürpriz oldu.

yüz maskesi makinesi

Evde içeriğini kendiniz belirleyerek hazırlamak istediğiniz maskeler için bu makineyi değerlendirebilirsiniz. Benim izlenimim gayet olumlu oldu. Maske makinesinin kullanımı için de detaylarıyla Maske Makinesi videomu izlemeyi unutmayın. Umarım keyifle izlersiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Triko: Pull & Bear

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *