Etiket

YurtDışı Tatil ve Balayı Önerileri

By  | 

Size kendi seyahat tecrübelerimden yola çıkarak hazırladığım Yurtdışı Tatil ve Balayı Önerileri Mekanları videom yayında. Umarım keyifle izlersiniz.

Prag, ÇEK CUMHURİYETİ
Prag gerçekten kendine has, çok tatlı ve sevimli romantik bir şehir. Para birimi Euro değil ve bu nedenle diğer Avrupa ülkelerine nazaran daha uygun fiyatlı tatil yapabileceğinizi düşünüyorum.
Prag’a gittiğinizde Charles Köprüsü’nü görmeli ve nehirde tekne turu yapmalısınız.

TAYLAND
Her şeyiyle büyüleyici bir ülke…Tayland. Tayland’a kadar gitmişken mutlaka ve mutlaka Bangkok’u görmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ancak Bangkok çok steril bir şehir değil. Onu da baştan söylemeliyim sanırım…
Adalarının doğası ise gerçekten muhteşem. Kendinize, tatilde aradığınız konsepte en uygun adayı seçip mutlaka gezmelisiniz.

SİNGAPUR
Eğlencenin, kültürel aktivitelerin ve dinlenmenin bir arada olduğu ve Uzak Doğu’yu daha modern bir şekilde yaşayacağınız ülke… Singapur. Öncelikle çok steril bir ülke olduğunu belirtmem gerektiğini düşünüyorum. Singapur’daki Sentosa adası görmeniz gereken adalardan biri.

MALDİVLER
Sanırım balayı için en çok tercih edilen ülkelerden biri Maldivler…
Burası aslında tek bir toprak parçasından değil birçok küçük adacıktan oluşuyor.
Eğer yazın böyle bir tatil planlıyorsanız veya yazın evlendiyseniz mutlaka Maldivler’deki Muson yağmurlarını bir takip etmenizi öneririm. Tatilinizin kötü geçmesini istemiyorsanız hava durumuna bakmalısınız. Çünkü Maldivler bir ıslak bir de kuru mevsim yaşıyor. Tatilinize sıcak dönemde gitmeniz şart…

New York, ABD
New York’u anlatmak benim için biraz güç. Oraya gidip o atmosferi yaşamak gerektiğine çok inanıyorum… New York’ta denize giremezsiniz belki ama piknik örtünüzü, yiyeceğinizi, içeceğinizi alıp Central Park’ta güzel bir piknik yapabilirsiniz. Eğer Manhattan’ı yukarıdan görmek isterseniz sizlere güzel bir fikir vereceğim… Herkes Empire State binasına gider ama manzarayı çok daha net şekilde görmek ve rahat rahat fotoğraf çekmek istiyorsanız benim size önerim parmaklıkların, demirlerin olmadığı sevinirim.Rockefeller. Gezmek ve yeme-içme konusunda da Brooklyn çok şeker bir yer. Çin mahallesi de kendine has çok enteresan bir ortam var.
Tatil mekanlarıyla ilgili detaylı yorumlarım için videoyu izlemeyi unutmayın. Sizin tatil ya da balayı için yurtdışında tercih ettiğiniz ülkeler ve şehirleri yorum olarak yazarsanız çok

Kazak: HM

Videodaki Makyajım
Fondöten: Benefit Bigger Than BB 03 Light
Far Paleti: Too Faced Chocolate Bar
Allık: Flormar Satin Matte Blush
Maskara: Roller Lash Benefit
Ruj: Mac Velvet Teddy
Kapatıcı: Note BB Advanced Skin 01
Kaş Kalemi: Benefit Goof Proof Brow Pencil (2)
Kaş Maskarası: Benefit (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *