Makyaj

Yurtdışı Kozmetik Alışverişi

By  | 

Prag seyahatimizde alışveriş yapacağım rotaları önceden planlanlamış olduğumdan çok hızlı şekilde almak istediklerimi tamamladım ve Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi video’mu hazırladım 🙂

Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi

H&M benim için gidilmezse olmaz mağazam, çünkü her ülkede farklı koleksiyonlar olduğu için Türkiye’de bulamadığım ürünlerle yurtdışındaki H&M’lerde karşılaşma ihtimalim daha yüksek oluyor. Bu sefer kıyafet alışverişi yerine daha önce sevgili Görkem Karman’ın bloğunda rastladığım ve Türkiye’de bulamadığım H&M Lip Tint rujların 3 rengini bulunca kaçırmak istemedim.

Yurt Dışı Kozmetik Alışverişi

Sephora’da her ülkede olduğu gibi burada da oldukça sevilen bir marka. Ülkemizle birebir aynı ürünler var ben farklı birşey göremedim ama bazı ürünlerde minimalde olsa fiyat farklılıklarına rastladım. Prag’ın biraz daha ucuz olduğuna kanaat getirdikten sonra zaten bitmiş olan göz makyajı temizleyicimin yerine uzun süredir denemek istediğim; Sephora Suya Dayanıklı Göz Makyajı Temizleyicisi bir de yine çok denemek istediğim bir ürün olan; Glam Glow’un Brightmud göz çevresi bakımı ürününü satın aldım.

Tüm bunların yanında Türkiye’de olmayan bazı ürünleri de oranın yerel marketlerinden ve kozmetik mağazalarından raflarda rastladıkça satın aldım.

 

Oje: CND Vinylux (Tinted Love #153)
Bluz: Tally Weijl
Ruj: MAC Kinda Sexy
Plaj Çantası: Nivea

 

Yeni videolarıma ulaşmak için Youtube Kanalıma abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *