Alışveriş

Ekim Favorilerim

By  | 

Yine her ayın olmazsa olmazı favorilerle karşınızdayım. Ekim ayı boyunca denediğim, memnun kaldığım ürünler ve film önerilerimin de yer aldığı Ekim Favorilerim videom yayında.

Becca First Light Priming Filter mevy.co/2gOihzc

Makyaj bazı kullanan bir insan değilimdir. Ama Becca’nın bu ürünü tüm bakış açımı değiştirdi. Yaoısı, kıvamı çok yerinde. Çok hafif, ciltte kolayca emiliyor, yumuşaklık ve nem sağlıyor.

Bobbi Brown Pot Rouge Pretty Powerful III mevy.co/2gVG6J6

Toz allıklar gözeneklere dolduğundan pek tercih ettiğimi söyleyemem. Ama bu Bobbi Brown gibi kremsi allıklar hem gözeneklere dolmuyor hem de çok tatlı bir pembelik katıyor. Hem dudak hem de yanaklarınızda kullanabiliyorsunuz. En verimli şekilde makyaj süngeri kullanarak uygulayabilirsiniz.

Flormar Deluxe Cashmere Absolute Nude DC28 mevy.co/2yZwlyc

Nude rujlara bayılıyorum. Sürümü mat gibi ama dudakları kurutmuyor ve hafif kremsi dokuda bir ruj. Gün boyunca kalıcı.

Biota 59 Elements Likit Mat Ruj Burgundy mevy.co/2gMzs49

Biota’nın rujlarını hiç denemediyseniz denemenizi tavsiye ederim. Tokyo fotoğraflarımda da çok sorulan koyu renk ruj Biota’nın bu serisinden Burgundy rengiydi. Gün boyunca kalıcı olduğunu da eklemeden edemeyeceğim.

Rival De Young XXLashes Maskara Bazı

Maskara bazları göz makyajımın vazgeçilmezlerinden. Uzun yıllardır her markanın maskara bazlarını denedim. Uygun fiyatlı, yüksek fiyatlı ürünleri kullandım. Şimdi ise son derece uygun fiyatlı bir baz önereceğim. Instagram hikayelerimde de bahsetmiştim. Kirpikleri çok güzel kıvırıp, yukarı kaldırıyor.

Max Factor 2000 Calorie Maskara mevy.co/2wecQQL

Kirpikleri çok güzel kavrayıp kıvırıyor. Kıl fırçalı bir maskara. Çok güzel de dolgunluk veriyor. Güzel bir maskara bazıyla birlikte kullanıldığında etkisi muazzam.

Golden Rose Metals Serisi Oje

Metalik ojeler şeker gibi, renk renk ve gerçekten sürdüğünüzde çok tatlı görünüyorlar. Ben de çok seviyor ve sıkça tercih ediyorum. Golden Rose’un bu serisindeki 3 renk bu ayki favori ojelerim. 113 çok güzel bir mor, 104 çok sorulan ojelerimden lila renkli olan. Tek katta opaklık sağlıyor yapısı da harika.

Kiehl’s Hydro Plumping Serum Concentrate mevy.co/2gNKZjK

Cildi yağlandırmadan nemlendiren ürünleri tercih ediyorsanız Kiehl’s markasının bu serumunu tavsiye ediyorum. Adından da anlaşıldığı gibi son derece konsantre bir ürün. Sadece 3 nokta kullanmanız yeterli. Makyajınızın altına da baz olarak kullanabilirsiniz.

Orifera Hindistan Cevizi Özlü Diş Macunu mevy.co/2A1k8sK

Beslenme düzenimde hindistan cevizinin çok büyük önemi var. Yağını, ununu, atıştırmalık cipsini, sütünü tüketiyorum. Marketten hindistan cevizi yağı alırken bu macun gözüme ilişti ve denemek için aldım. Memnun kaldım, florin ve sakarin içermiyor olması da en önemli artı benim için.

This Beautiful Fantastic mevy.co/2hoq5rY

Bu ay, birinci sezonlarını severek izlediğim, yeni sezonlarını heyecanla beklediğim Riverdale ve Younger dizilerinin ikinci sezonlarına devam ediyorum.O yüzden yeni diziler değil bir film önereceğim. This Beautiful Fantastic çok tatlı bir hikayesi olan huzur dolu bir film. Tokyo uçuşumda uçakta izlemiştim ve nasıl bittiğini anlamadım bile. Güzel işlenmiş bir senaryosu var. Mutlaka izlemenizi öneririm. İzledikten sonra yorumlarınızı da merak ediyorum. Hem aşağıda yorumlara hem de video yorumlarına film hakkında düşüncelerinizi yazmayın unutmayın.

Riverdale 2. Sezon mevy.co/2iLtB3i
Younger 2. Sezon mevy.co/2z2BDLj

Prizma teraryum: Mudo Concept
Vazo ve pembe yapay çiçek: Mudo Concept
Kırmızı triko: KOTON mevy.co/2gQoBWT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *