Makyaj

Aldığınıza Asla Pişman Olmayacağınız 10 Ürün

By  | 

Yüksek fiyatlı ve performansını denemeden bilemediğimiz, emin olamadığımız hep bir acaba ile yaklaştığımız ürünler vardır. İndirimde acaba almalı mıyım? Acaba bu parayı gerçekten hakediyor mu… Çoğu zaman videolarımda yüksek fiyatlı ürünler hakkındaki yorumlarımı paylaşıyor olsam da içlerinde en beğendiğim, alıp kesinlikle pişman olmadıklarımı Aldığınıza Asla Pişman Olmayacağınız 10 Ürün videomda topladım. Umarım keyifle izlersiniz!

BECCA Makyaj Bazı mevy.co/2gOihzc
(First Light Priming Filter Instant Complexion Refresh )

Becca’nın bu uzun isimli bazı en son favorimdi. Bugüne kadar kullandığım tüm bazlar arasında en ince yapılı, cilde çok sağlıklı bir görünüm katan tek başına başka bir cilt ürünü üzerine sürmeden dahi kullanabileceğiniz bir baz. Fondöten altında da aydınlığını hissettiriyor. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun kullanabilirsiniz.

Givenchy Matissime Velvet mevy.co/2mKUg1B
Fondöten tüm kadınların ortak sorunu. Cilde çok iyi uyum sağlayan, doğal görünen ve cilde nefes aldıran bir fondöten arayışındayız hepimiz. Givenchy’nin bu ürünü tam da böyle. Karma ve yağlı ciltleri mutlu edecek bir matlıkta. Pudralı yapıda olmadığı için cildi parlak ve sağlıklı gösteriyor.

Shiseido Sheer Eyezone Corrector
Tüm zamanların favorisi, hem yoğun yapılı gibi görünen ama çizgilere kesinlikle dolmayan bir kapatıcı. Tüm gün boyunca göz altınızı nemli ve parlak gösteriyor.

Inglot Freedom Far Paleti & Aquastic mevy.co/2AWlnZZ & mevy.co/2Afbiep
Daha önce far paleti inceleme dosyamda da bahsetmiştim Inglot’un far paletlerinden. Benim için far paleti konusunda en başarılı marka kesinlikle Inglot. Freedom paletinin en güzel özelliği kendi seçeceğiniz renklerden istediğiniz gibi bir palet oluşturabiliyor olmanız. Kalıp gibi, dağılmadan gözünüzde kalıyor. Likit farları da aynı şekilde çok çok başarılı. Yoğun pigmentli ve sadece bir nokta sürüp ister fırçayla ister parmağınızla dağıtmanız yeterli.

Benefit Ka-Brow Kaş Boyası & Goof-Proof Kaş Kalemi mevy.co/2AYZWHw & mevy.co/2zkxIe8
Benefit’in kaş ürünleri konusunda öncülüğü tartışılmaz. Bu iki ürünü de hiç macera aramadan tercih etmenizi tavsiye ettiğim, bugüne kadar kullandığım en doğal görünümlü kaş ürünleri.

Dior Lip Scrub mevy.co/2zlnVod
Dior’un ruj formlu bu dudak peelingini ilk gördüğümde çok merak etmiştim ama bu parayı gerçekten hak ediyor mu diye de düşünmeden edememiştim. Sonunda alıp denemiş ve çok memnun kalmıştım. Dudakları çok güzel nemlendirip doğal, sağlıklı pembe bir görünüm veriyor. Oldukça da pratik. Bu dudak peelingi sayesinde rujunuzu uygulamadan önce sürüp dudaklarınızı yumuşacık bir hale getirebilirsiniz.

Estee Lauder Pure Color Envy Serisi mevy.co/2z1zSLn
Yüksek fiyatlı likit mat rujlar arasında en beğendiklerimden Estee Lauder’in likit mat rujları. Çizgilere dolmuyor, kalıcılığı iyi, dudaklarınızı da kurutmuyor. Uygun fiyatlıların yanı sıra yüksek fiyatlı likit mat rujlara da şans vermek istiyorsanız tavsiye ediyorum.

Lancome Grandiose Maskara mevy.co/2B6R0Rl
İlk kullandığınızda biraz ıslak gelebilir. Ancak kullandıkça kıvamı oturuyor ve harika bir kıvam alıyor. İlk sürüşte kirpiklerinizi kaldırarak tarayarak uygulamanızda fayda var. Plastik fırçalı maskaralar arasında en beğendiğim.

Guerlain Terracotta Sun Trio mevy.co/2fm6smv
Terracotta’ların kraliçesi Guerlain’ın bu ürünü bana sorarsanız. Kontür uygulamaları için ha-ri-ka. Açık tenliyseniz iki rengi birbirine karıştırarak yapabilirsiniz. Dağıttığınız zaman çok doğal ve çok güzel görünüyor. Gün boyunca kalıcı. Far için geçiş rengi olarak da kullanabilirsiniz.

Nars Allık mevy.co/2j8fUYA
Nars’ın allıkları çok çok başarılı. En meşhur olanı ‘’Orgasm’’ isimli allığıdır. Bunun dışında da mat serisinde de mükemmel tonlarda mükemmel allıklar var. Bir tane Nars allık alırsanız çok uzun süre kullanırsınız.

MAC Göz ve Dudak Kalemleri mevy.co/2Agtep4
Göz kalemleri de yine müzdarip olduğumuz bir diğer ürün. Akmayan, kalıcı, sürümü kolay göz ve dudak kalemi bulmak gerçekten zor olabiliyor. Uygun ve yüksek fiyatlı çok fazla ürün denedikten sonra rahatça yüksek fiyatlı alternafilerde Mac’in göz ve dudak kalemlerini önerebilirim. Mac’in dudak kalemleri kolay sürümlü ve ruj olarak da kullanabiliyorsunuz. Göz kalemleri de yine kolay sürülüyor ve renklerin opaklığı da harika. Kat kat sürmenize gerek kalmadan istediğiniz tonu elde edebilirsiniz.

MAC Soft& Gentle Pudra/ Aydınlatıcı mevy.co/2sEGN9k
Aslına bakarsanız aydınaltıcı olmayan ama herkes tarafından aydınlatıcı olarak kullanılan bir ürün. Far olarak kullanmanın yanı sıra göz pınarlarını aydınlatmak için de tercih ediyorum. Aydınlatıcılarda çok altın ya da gümüş yoğun renkleri sevmediğim için bu ürünün doğal görünümünü çok seviyorum. Siz de bir aydınlatıcı almak istiyorum doğal görünsün, likit olmasın ve kalıcı olsun diyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız.

Sweatshirt: Mudo mevy.co/2AVuGcM
Fular: Koton
Simli Blok Mum Set: Bonvagon
Mavi Mumluklar: Mudo Concept

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *