Makyaj

Takipçimi Baştan Yarattım

By  | 

Daha önce Youtuber arkadaşlarımla yaptığım konsepti bu sefer takipçim ile yaptım. Sevgili takipçim Elif ile saçından makyajına, alışverişten sohbete dolu dolu bir gün geçirdik hatta saçlarını ben kestim. Biz çok eğlendik, umarım sizler takipçimi baştan yarattım videomu keyifle izlersiniz.

Sevgili Elif’in değişimine kıyafetlerinden başladık. Vadİstanbul Mudo’dan Elif’e dört farklı görünüm oluşturduk. İlk görünüm, günlüğe uyarlanabilecek çok cool bir kombin oldu. Kafasına kombinine uyan bir bere takınca kombini tam anlamıyla tamamlanmış oldu. İkinci görünüm daha şehirli kadın görünümüydü. Bu kombini için Elif’e boğazlı kazak ile üst üste giyinme modasına uygun bir kombin yaptık. Bir sonraki görünümü ise, öğrenci kombiniydi. Kafasına geçirdiği kapüşon, üzerine giydiği jean ceket ve şişme montla çok tatlı görünüyordu. Bu kombinindeki ayakkabılara bayıldık ! Son görünümünde çok şık, iş görüşmesine bile gidebilecek uygunlukta bir görünüm hazırladık. Bu kombinindeki paltoyu omuzlarına atma detayını çok beğendim. Bu görünümlerden ikincisini seçtik.

 Ardından Elif ile Vakko’da çay ve tatlı eşliğinde uzun uzun sohbet ettik. Oradan Mac’in sevgili makyaj artisti Merve ile Elif’e çok doğal bir makyaj yaptık. Son olarak Elif’in doğal ve sağlıklı saçlarında tek sorun olan gereksiz katları kestik hatta saçlarını ben kestim. İlk deneyimim olmasına rağmen çok başarılı bir iş çıkardık. Biz çok eğlendik, umarım sizlerde en az bizim kadar eğlenmişsinizdir. Yeni videolarda görüşmek dileğiyle, hoşça kalın…

Makyaj Artisti: https://www.instagram.com/mervegulactii/

Mudo dan aldıklarımız :

Kazak

https://mevy.co/2sm5xWj

Pantolon

https://mevy.co/2D28JMW

Şişme Mont

https://mevy.co/2AELTcI

Kaban

https://mevy.co/2Flrs8r

Ayakkabı

https://mevy.co/2QFt7XR

Çanta

https://mevy.co/2FqS337

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *