Alışveriş

Deli Mi Ne’yi Baştan Yarattım

By  | 

Çılgınlıkları ile bildiğimiz Deli Mi Ne kanalından sevgili Abdü ile Vadistanbul’da bir araya gelip, Deli Mi Ne’yi kıyafetten, saça ve ayakkabıya kadar tarzını tümüyle yeniledim. Eğer yenileme sürecinde neler yaşadığımızı ve sonucu merak ediyorsanız, Deli Mi Ne’yi Baştan Yarattım videomu mutlaka izlemelisiniz. Bu seride bundan sonra görmek istediğiniz konukları yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İyi seyirler!

Hepimizin bildiği renkli, eğlenceli ve hareketli kişiliği ve kişiliğinden giyimine yansımış olan çılgın tarzıyla Abdü’yü yani Delimine’yi baştan yarattım. Abdü’ye Koton mağazasından beş farklı görünüm oluşturdum.

İlk görünümü için Abdü’ye jean üzerine bordo boğazlı kazak ve onun üzerine hem klasik hem de spor görünümlü lacivert bir blazer ceket seçtim. Altına lacivert spor tarzda ayakkabı ile görünümünü tamamladık. Kareli şal ile son dokunuşlarını yaptığım zaman hem Abdü hem de ben bu görünümünü çok beğendim.

İkinci görünümünü yine Abdü’nün halihazırda olan görünümünün dışında bir halde oluşturdum. Bu sefer ona simsiyah bir kombin yaptım. Siyah jean, siyah kolunda yazı detayı olan bir kazakla yeni bir look oluşturdum. Üzerine hem blazer tarzında hem de mont tarzında askeri yeşil bir ceket giydirdim.

Üçüncü ve dördüncü kombinlerinde yine Abdü’yü rahatsız etmeyecek şekilde bir görünüm elde ettik. Jean, boğazlı kazak ve ceket ile ona çok yakışan görünümler oluşturdum. Özellikle bir tanesini Abdü’de ben de çok beğendim ve onu Abdü için yeni görünümü haline getirdim. Kot jean üzerine siyah boğazlı ve onun üzerine süet, kahverengi hem cool hem trend olan bir ceket ile görünümünü tamamladık.

Beşinci ve son görünümünde Abdü’yü baya klasik ve görmediğiniz şekilde, takım elbise ile görüyoruz. Altına Abdü’nün tarzına uyması açısından spor, rahat bir ayakkabı seçtim.

Son adım olarak berbere gittik. Saç traşından sonra ona sakalları ile ilgili çok komik bir şaka yaptım. Bu şaka Abdü’yü fazlasıyla korkuttu.

Biz bir günümüzü beraber geçirirken çok eğlendik. Umarım siz de eğlenirsiniz ! İyi seyirler…

Kazak : H&M  https://mevy.co/2WjHXr8

Ayakkabı : Skechers https://mevy.co/2FMNSjo

Abdü’nün Giydikleri;

Arzu Sabancı For Koton Pantolon https://mevy.co/2FZgi8T
Düğme Detaylı Kaban / Antresit https://mevy.co/2FXAxUx
Düğmeli Kahverengi Kaban https://mevy.co/2Umdp6j
Lacivert Ceket https://mevy.co/2RQTiA8
Taba Süet Ceket https://mevy.co/2DxKwhP
Mor Boğazlı Kazak https://mevy.co/2RMyBFJ
Kareli Antresit Atkı https://mevy.co/2Uh3Kxt
Kareli Lacivert Atkı https://mevy.co/2RMts0a
Haki Bisiklet Yaka Kazak https://mevy.co/2SaEXOg
Siyah Bağcıklı Ayakkabı https://mevy.co/2CTOKin
Lacivert Uzun Bağcıklı Ayakkabı https://mevy.co/2Hvn48J
Lacivert Bilekten Bağcıklı Ayakkabı https://mevy.co/2WhmZcb
Açık Renk Jean Pantolon https://mevy.co/2Mv5qB4
Jean Pantolon https://mevy.co/2sLeN6z

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *