Makyaj

Nefret Ettiğim Ürünlerle Makyaj

By  | 

Benden hep nefret ettiğim, sevmediğim ürünlerle bir makyaj videosu çekmemi istediniz. Nefret çok kuvvetli bir duygu olsa da. kullanıp hiç memnun kalmadığım ürünleri sizler için toparladım ve nefret ettiğim ürünlerle makyaj videosu hazırladım.

H&M NATURAL SATIN FOUNDATION https://mevy.co/2NvjI3o
Çok büyük bir hevesle alıp asla memnun kalmadığım bir ürün oldu. Yapış yapış bir yapısı var, yağlı yağlı. Sanki spor yapmışım ve terlemişim gibi bir görüntü oluyor. Asla kapatıcı değil, hiç kapatmıyor.

WET N WILD COVERALL LIQUID CONCEALER https://mevy.co/2RAuCbd
Bir kapatıcıdan tek beklentimiz nedir ? Kapatıcılık ve aydınlık vermesi. Ama bunu sürdüğümde kapatmayı bırakın, fondötenimi bile kaldırıyor. Hiç sevmediğim bir kapatıcı bu.

MINISO MATTE LOOSE SETTING POWDER
Normalde Miniso’nun ürünlerini sevmeme rağmen sanırım bu tek sevmediğim ürünü. Çok kalın ve asla dağılmıyor.

MILANI EYESHADOW
Çok düşündüm, var mı sevmediğim far paleti diye. Gerek uygun fiyatlılara gerek pahalı markalara baktım. Ama en sonunda bu mavi gri tonlarını barındıran, partikül partikül olan çok kötü bir far paleti. Asla sevmedim. Sürdüğümde kalkıyor, kısım kısım kalkan yerler oluyor. Renkler zaten asla bana yakışmadı.

THE BALM TAKE HOME THE BRONZER https://mevy.co/2E6zen5
Bu bronzerı sevmediğimi daha önce de söylemiştim. En açık light rengini kullanmama rağmen bana çok koyu kalıyor. Asla dağılmıyor, yüzüme çamur sürmüşüm gibi oluyor. The Balm’ın ürünlerini her ne kadar çok beğenip sevsem de bu üründen hiç hoşlanmadım. İçinde turunculuk olmadığını söylüyor ama baya turuncu.

BENEFIT THEY’RE REAL PUSH UP LINER https://mevy.co/2NuepRN
Çok şaşıracaksınız belki ama benefit’in özellikle kaş ürünlerine birçoğumuz aşık olsakta bu üründen nefret ettim. Çok çabuk kurudu. Açmaya çalıştığımda çok fazla açılıyor, bütün ürün üzerime dökülüyor. Asla sevmedim.

WET N WILD LASH FIBERS
Bu ürünü ilginç makyaj malzemelerine koymayı düşünmüştüm. Sonra kullandığımda baktım ki asla işe yaramayan hatta sürerken gözüme o içerisindeki pamukçular kaçan bir ürün. Çok gereksiz bir şey. Sevmiyorum.

L’OREAL MEGA VOLUME MISS BABY DOLL MASCARA https://mevy.co/2EfcQbg
Bu maskarayı sevmediğimi daha önce de söylemiştim. Benim kirpiklerimde etkili olmuyor. Hiçbir faydasını görmedim. Kolay kolay bir maskaraya sevmedim.

BIOTA BRUSH TIP EYEBROWN PEN
Mantık olarak çok sevdiğim bir kaş kalemi olmasına karşın, ürünün ambalajına baktığımda kaş rengime çok uygun gibi görünüyor. Ama sürdüğümde alakası yok. Baya gri bir renk. Beğenmedim.

THE BODY SHOP DUSTY ROSE
Body Shop’un bu ürününü çok severek almıştım. Hem allık hem ruj olarak kullanabilirim diye düşünmüştüm. Allık olarak kullandığımda gün içerisinde çıkıp hatta alerji olmuşum ya da tahriş olmuş gibi bir görünüm yapıyor. Dudakta ise renk vermiyor aksine dudakların içinde o hiç sevmediğim beyaz çizgilenmeyi yapıyor. Bu ürünü hiç sevmiyorum.

BLUSH SUBTİL CREME
Bu ürünün en açık rengi bende olduğu için bu ürünü allık olarak kullanmam pek mümkün değil. Ben de o yüzden highlighter olarak kullandım. Kamera da nasıl görüyorsunuz bilmiyorum ama yakından baktığınızda kalın bir tabaka, katman görünümü var. Beğenmedim.

Ben bu videoyu çekerken çok eğlendim. Umarım sizlerde eğlenmişsinizdir. Beğenmediğim ürünleri de böylece anlatmış oldum. Sizlerde eğer böyle sevmediğiniz ürünler varsa mutlaka benimle paylaşın. Yeni videolarda görüşmek dileğiyle… Hoşça kalın.

https://www.youtube.com/watch?v=vPEmV0eHrVY

Dekor: Ribbon Flowers https://mevy.co/2Q7j2To
Gömlek: Koton

Leave a Reply

Your email address will not be published.