Makyaj

Karanlıkta Parlayan Makyaj

By  | 

Bildiğim kadarıyla Türkiye ilk kez karanlıkta parlayan ürünlerle (glow in the dark) harika bir video hazırladım. Yurt dışında normal gözle gözükmeyen siyah ışıkta parlayan ultraviyole – neon tarzı ürünler oldukça fazla olmasına rağmen Türkiye’de sadece Kryolan’da bulabildim ve sizler için uyguladım. Hepinizi karanlıkta parlayan makyaj videoma bekliyorum.

Glow in the Dark Ürünler : https://mevy.co/2IPINVY

 Ürünlerin yapısından biraz bahsetmek istiyorum. Kremsi yapıda. Çok kuru olduğunda renk vermiyor ancak çok ıslattığınızda da yüzden sökülüyor. O yüzden o aradaki ince ayarı çok iyi ayarlamak gerekiyor. Ben bu ürünleri uygulamadan önce yüzüme Essence’ın fondöteninden uyguladım ki daha iyi renk versin. Size minik minik bir tavsiyem ben göz kapağıma baz olarak Nyx’in effect makyajlar için olan bazından uyguladım. Eğer ince detay bir makyaj yani şekiller yapmak isterseniz ince uygulama fırçalarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Umarım keyifle izlemişsinizdir, ben videodan çok keyif aldım. Eğer bu tarz yaratıcı içerikler çekmemi isterseniz bana mutlaka yazın. Yeni videolarda görüşmek üzere, hoşça kalın…

Kazak: Zara

Arka dekor: Ribbon Flowers https://mevy.co/2Q7j2To

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *