Alışveriş

Mart Favorilerim

By  | 

Yepyeni ürünler ve bir süredir severek kullandıklarımı sizden gelen sorularla derlediğim Mart Favorilerimi umarım keyifle izlersiniz.

Flormar Oje 011 Tender Salmon

Somon ve Nude tonlarının karışımı bir renk, esmer ve beyaz tenlerde de çok uyumlu olacağını düşünüyorum. Bahar için güzel tercih olacaktır. Yeni çıkan bu ojeyi Flormar mağazalarında bulabilirsiniz.

Colgate Optik Beyaz

Dişleri aşındırmadan beyazlatan Colgate Optik Beyaz, ben severek kullandığım bir diş macunu. Kullanmaya başladığım ilk günden itibaren gözle görülür bir şekilde dişlerimi beyazlattı. Yeni bir seçeneği çıkmış: Beyazlat, güçlendir özellikli… Ben de denedim ve beyazlatma performansı çok iyi, güçlendirme performansı için de bu tüpün bitmesini bekleyip düşüncelerimi sizlerle paylaşmayı planlıyorum.

Revlon ColorBurst Lip Butter

Revlon markası artık Türkiye’ye geldi ve çok konuşulan lip butter’larını deneme fırsatı buldum. Ben 053 numaralı rengini satın aldım, çok hoş parlak pembe; yapısı, sürümü çok iyi. Birçok renk alternatifi bulunuyor, bakmanızı tavsiye ederim.

MAC Boldly Bare dudak kalemi

MAC Kinda sexy ruju ile uyumlu bir dudak kalemi, ve benim son zamanlarda en sık kullandığım ürünlerden diyebilirim. Ruj sürmeden, sadece dudak kalemi ile dudaklarımı tamamen boyayarak da kullandığım bir kalem ve kalıcılığı oldukça iyi. Yapısı mat olduğu için, kuru dudaklarda sürmek zor olacaktır, bu nedenle önce nemlendirici kullanmanızı tavsiye ederim. Boldly Bare dudak kalemi her tonda göz makyajı ile uyumlu olduğu için, severek kullandığım ürünlerden biri…

The Body Shop Cocoa Body Butter

Kakao yağı içeren vücut kremi kuru ciltler için iyi bir sonuç veriyor ve uzun süre cildin nemli kalmasını sağlıyor. Yapısı yoğun olduğu için az miktarda cilde uygulanabiliyor ve bereketli bir krem. Ben duş sonrası sürdüğümde 1-2 gün boyunca cildimde hem kokusunu hem de nemi hissedebiliyorum. Cildiniz kuruyorsa, The Body Shop body butter’lardan sevdiğiniz koku seçeneklerininde kremleri denemenizi öneririm.

Bobbi Brown Smoky Eye Göz Kalemi

Bendeki rengi siyaha yakın olduğu için sürdüğümde eyeliner gibi keskin bir renk ve çizgi oluşturmuyor. Kalemin diğer ucunda süngeri bulunuyor ve kalemi sürdüğünüzde rahatlıkla bu sünger ile dağıtabilirsiniz. Dağılma performansı çok güzel, dumanlı göz makyajında vazgeçilmez parçalardan…

Benefit Roller Lash

Benefit maskaraladan kullandıklarım arasında en sevdiğim Roller Lash oldu çünkü, sürdüğümde kirpiklerimi sertleştirmedi ve yoğun bir görünüm yaratmasına rağmen kirpiklerimi ağırlaştırmadı.

Dermologica Multivitamin Hand and Nail Treatment

Kuru ciltler için de önerilen bir el kremi, nemlendirme özelliği harika ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Gün içinde sık sık kullanıyorum ve gece yatmadan önce mutlaka ellerimi nemlendiriyorum. Taze ve limonsu bir kokusu var. Bu kremi internetten ve eczanelerden bulabilirsiniz.

Adidas Stan Smith

Çok sık spor ayakkabı giydiğim için son zamanlarda sade ve tek renk bir spor ayakkabı arayışı içindeydim. Adidas Stan Smith modelini buldum ve arkadaşlarımdan da rahatlığını duymuştum. Tasarımı sade olduğu için birçok kıyafetimle kombinleyebiliyorum. Bahar ayları için rahat ve çok kullanışlı bir spor ayakkabısı olduğu için sizin de bakmanızı öneririm.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ym0bmuK89xw[/youtube]

Bluz: H&M
Oje: FLORMAR (Tender Salmon)
Ruj: MAC Dudak Kalemi (Spice)

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *