Etiket

Benimle Hazırlanın- Buluşma ( Saç, Makyaj, Kıyafet)

By  | 

Sizlerle ilk buluşmam öncesinde nasıl hazırlandığıma dair saç, makyaj, kıyafetlerle ilgili detayları Benimle Hazırlanın – Buluşma videomla paylaşmak istedim.

Hazırlığıma öncelikle makyajımla başladım. Bobbi Brown Skin Foundation 01 Warm Ivory ile ten makyajıma başladım ve göz altlarım için Yves Saint Lauren Touche Eclat (2) kapatıcısını kullandım. Göz makyajım için MAC Paint Pot ( Painterly) far ile göz kapağıma baz uyguladım ve ardından The Balm Bamsai far paletinden Stoked rengini göz kapağımın katlanma yerine geçiş rengi olarak uyguladım. Hemen ardından MAC Warm Neutral ( Amber Light) rengini göz kapağıma sürüp, geçiş rengi ile karıştırdım. Kaşlarıma ise, H&M’in kaş kalemini kullandım (Light Brown)  tek tek kaş çizer gibi kaşlarımın altındaki boşlukları doldurdum.  Biraz daha belirgin kirpik dipleri için Clinique Cream Shaper (101 Black Diamond) göz kalemini alt kirpiklerime sürüp dağıttım.

Çok severek kullandığım Clinique Lash Building Primer ile  kirpiklerime maskara bazı uyguladım ve ardından Estee Lauder Sumptuous Infinite maskarayı sürdüm.

Cildime hafif bir bronzluk vermek için Benefit Hoola Bronzer’ı kullandım. Son olarak, Maybeline 745 Wooden Brown renkli rujunu dudak kalemi kullanmadan sürdüm ve makyajımı tamamladım.

Sırada saçlar var… Philips ProCare taraklı maşa son zamanlardaki favori şaç şekillendiricim diyebilirim. Doğal dalgalar yaratmak için çok pratik ve taraklı olması da büyük avantaj… Bu maşa ile kuaföre gitmeden içe dışa hareketli fön, büyük dalga ve düz fön çekebiliyorum. Bugün de içe dışa hareketli fön çekmeyi tercih ettim.

Kıyafet seçimim için rahatlık ilk tercihim oldu ve bu etkinlikte de rahat hareket edebileceğim, terletmeyen kıyafetleri seçtim. Gömleğim ve ayakkabılarım Mango, Pantolon ve ceketim Koton, çantam Meltem Özbek tasarımı, gözlüğüm de Chanel…

Ürünler:
BOBBI BROWN Skin Foundation (01 Warm İvory)
YVES SAINT LAUREN Touche Eclat (2)
MAC Paint Pot (Painterly)
THE BALM Bamsai (Stoked)
MAC Warm Neutral (Amber Light)
H&M Eyebrow Pencil (Light Pencil)
CLINIQUE Cream Shaper (101 Black Diamond)
CLINIQUE Lash Building Primer
ESTEE LAUDER Sumptuous Infinite Maskara
BENEFIT Hoola Bronzer
MAYBELLINE (745 Wooden Brown)
Philips ProCare taraklı maşa: http://mevy.co/1CB9WFA

Saç, makyaj ve kıyafet detaylarım için Benimle Hazırlanın-Buluşma (saç, makyaj,kıyafet) videomu da izlemeyi unutmayın.

Triko: MANGO
Ruj: MAYBELLINE (745 Wooden Brown)
Oje: CND VINYLUX 146 SEASIDE PARTY
Bileklik: Nike Fuelband

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *