Etiket

Oda Turu

By  | 

Videolarımı çektiğim ve yaşadığım alanı sizlerle paylaşmak için etiket tarzı olarak adlandırılan Oda Turu videomu hazırladım. Uzun zamandır çekim yaptığım alanla ilgili sizlerden aldığım soruları da yanıtladığım bu videomu umarım keyifle izlersiniz.

Oda turuna başlayalım…

  1. Askılık (Alexis)

Ertesi gün giymeyi planladığım kıyafetler elimin altında olsun diye askılık kullanmayı tercih ediyorum, oldukça pratik oluyor. Daha önce aldığım askılıklar pek sağlam çıkmadığı için her tarafı metal bir askılık satın aldım Habitat’tan ve severek kullanıyorum.

  1. Şifonyer (Fleur)

Habitat’tan satın aldığım 8 çekmeceli Şifonyer tüm aksesuarlarımı, parfümlerimi organize edebildiğim çok kullanışlı bir mobilya… Orijinal rengi açık meşeydi ancak odamla uyumlu olmayacağını düşündüğüm için siyaha boyattım.

  1. Philips 6’lı Mum

İlk videolarımı çekmeye başladığım zamanlarda gerçek mum kullanıyordum ancak fark ettim ki çok fazla mum israf oluyor ve bu duruma çözüm olarak pilli Philips mumları satın aldım. Gerçek mum etkisi yarattığı için ve videolarımda hoş bir arka plan oluşturduğunu düşündüğüm için severek kullanıyorum.

  1. Uyandırma Işığı

Sabah Rutinim videomdan sonra bu ışıkla ilgili çok fazla soru aldım. Bu ışık 3. Versiyonu ve ben ilk iki versiyonunu da yurtdışından satın almıştım. Sabahları güneş doğuşu gibi yavaşça aydınlanan bu ışık sakin uyanmamı sağlıyor.

  1. IKEA Strane Led Işığı

Videolarımda çok soru alan eşyalarımdan bir de bu led aydınlatma oldu. Ortamı aydınlatmaktan çok hoş bir görsellik yarattığı için şık bir lamba ve videolarımda da bokeh etkisi yarattığı için tercih ettim.

  1. Yatak (Habitat)

Yatağımızı Habitat’tan satın aldık, ve üzerindeki yatak örtüsü de Zara’dan… Yastıklarımızı da Mudo Concept’ten satın almıştık. Bir de tabi ki yumuşacık Youtube yastığım var. Bunu da Youtube’daki ilk eğitimimde hediye olarak vermişlerdi.

  1. Makyaj Masam

Videolarımı, ürün fotoğraflarını çektiğim ve makyajımı yaptığım meşhur masamı bir marangoza yaptırtmıştım. Üzeri puslu bir pleksi olduğu için alt kısımdan ışıklandırıldığında çok hoş bir görünüm sağlıyor. Instagramda paylaştığım ürün fotoğraflarımı da bu masamda çekiyorum.

  1. IKEA Alexis çekmece

Makyaj masama çekmece ararken, Ikea’da bu Alexis çekmeceleri buldum. Siyah rengi kalmadığı için Gri rengini satın aldım. Videolarımda gördüğünüz tüm makyaj malzemelerimi bu çekmecelere rahatlıkla sığdırdım ve hala bolca alan kaldı.

Ürünler:
Askılık (Alexis): http://mevy.co/1DDx6eC
Şifonyer (Fleur): http://mevy.co/1CV7lRT
Philips 6’lı Mum: http://mevy.co/18bMUs8
Uyandırma Işığı (HF3520 Wake-Up Light): http://mevy.co/1BxfVea
Yastık: http://mevy.co/1CZZHbp
Pullu Yastık: http://mevy.co/1w8oMBp
Led Lamba (Stranne): http://mevy.co/1z6xhru
Mum Bath & Body Works (Marshmallow Fireside)
Yer Lambası (Alang): http://mevy.co/1DDxdaf
Keson (Alex): http://mevy.co/19ORBIQ

Odamın tüm detayları için Oda Turu videomu da izlemeyi unutmayın, yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.

Triko: Mango
Ruj: MAC Faux

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *