Makyaj

50TL’ye Makyaj Çantası

By  | 

Sizlerle birlikte 50 TL’ ye makyaj çantası oluşturdum. En etkili ve yapı olarak güzel ürünleri teker teker denedim. 50 TL ye güzel bir makyaj çantam olsun derseniz, mutlaka denemenizi tavsiye edeceğim ürünleri paylaştım.

ESSENCE CAMOUFLAGE ( 14 TL )

Fondoten olarak Essence’n Camouflage seçtim. Bu ürünün özelliği hem göz altı kapatıcısı hemde fondoten olarak tasarlanması. Yapı olarak son derece yoğun. Ürünü cildinize uygularken çok güzel yayılıyor. Uygularken nemli bir sünger ile kullanırsanız daha iyi etki alabilirsiniz. Ben kullanırken sünger yardımıyla cildime nazikçe uyguladım. Kapatıcılığı yüksek bir ürün olduğu için çok rahatça sivilce ve lekeleriniz için kullanabilirsiniz.
RIVAL DE LOOP YOUNG XXL – ROSE PALET (10.40 TL )

Birden fazla renk seçeneği olsun diye bu paleti denemek istedim. İçerisinde 12 farklı renk var. Aynı serinin 3 farklı tonlarından da seçebilirsiniz. Ben günlük hayatımda hafif ve doğal renkler sevdiğim için Rose serisini denemek istedim. Mat renkler pigmentsiz ama isterseniz ıslatarak pigmentlerini arttırabilirsiniz. Fırçaya güzel geliyor ancak istediğiniz renge ulaşmak için iki kat uygulayabilirsiniz. Biraz tozuttuğunuza söylemem gerekiyor tabi.
ESSENCE KAJAL PENCIL ( 3.49 TL ) & EMLY PENCIL (3.49 TL )

Her iki üründe oldukça yumuşak ürünler. Oldukça da kalıcılar. Uygulaması kolay ve hiç sert değil. Göz dışıne ve içine rahatça kullana bilirsiniz. Ben uyguladıktan sonra gözlerim hassas olmasına rağmen sulandırma. 111 rengine de ayrıca bayılıyorum. Metalik bir ton ve gözlere güzel bir etki veriyor.
ALTERA LASH EXTENSION ( 11 TL )

Bu markanın uygun fiyatlı çok fazla maskara çeşidi bulunuyor. Ben almadan önce tek tek denedim ve öyle karar verdim. Siz de mutlaka alırken önce bir gözünüzde deneyin derim. Fırça olarak biraz büyük ve bence kullandıkça oturacak bir maskara olabilir. İsterseniz altına baz da uygulayın; kirpikleri daha dolgun gösterecektir.
FLORMAR LIP & CHEEK ( 9.99 TL)

Bu ürünün çok fazla renk alternatifleri var. Aslında aklım şeftali tonunda kaldı ama ben pembe tonu almayı tercih ettim. Kırmızıya yakın olan tonları da var. Oldukça rahat sürümlü yumuşak. Yanaklarıma ve dudaklarıma uygularken beni memnun etti ve çok sevdim.

Sizler için denediğim düşük fiyatlı ürünler bunlardı. Uygun fiyatlı olmasını istediğim için fondoteni ve allığı ikisi bir arada ürün seçeneklerinden seçtim. Umarım sizlerde kullanırken beğenirsiniz.

Bluz: Zara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *