Alışveriş

Pasaj Alışverişi

By  | 

Pazar videolarımı ne kadar çok sevdiğinizi biliyorum ama düşündüm ki, 2 pazar alışverişinden sonra Beyoğlu’ndaki meşhur Terkos ve Beyoğlu İş Merkezi pasajlarını gezelim. Bu pasajlardan lise ve üniversite yıllarımda bolca alışveriş yapıyordum. Pasaj alışverişi videomda sizlerle 300 TL’ye 3 farklı kışlık kombin önerisi yapacağım. Keyifli seyirler…

Terkos Pasajı

İlk uğradığım pasaj Terkos Pasajı oldu. Burada inanılmaz çeşitli kıyafetler var hatta çoğu bilindik markanın takıları bile var. Trendler videosunda bahsetmiş olduğum çoğu ürünü çok rahatlıkla bulabildim.

Beyoğlu İş Merkezi

İkinci uğradığım pasaj Beyoğlu İş Merkezi oldu. Burada da inanılmaz güzel ve kaliteli ürünler buldum. Fiyatlar çoğu bilindik markaya göre inanılmaz uygun.

  1.  Görünüm:

Yeşil Sweatshirt: 30 TL ( Terkos Pasajı)

Kot Pantolon: 50 TL (Terkos Pasajı)

  1. Görünüm:

Ekoseli Yağmurluk: 70 TL ( Beyoğlu İş Merkezi)

Siyah Kot Pantolon: 50 TL (Terkos Pasajı)

Beyaz Atlet: 5 TL ( Terkos Pasajı)

  1. Görünüm:

Oduncu Gömlek: 40 TL (Terkos Pasajı)

Beyaz Tişört: 5 TL ( Terkos Pasajı)

Kot Pantolon: 50 TL (Terkos Pasajı)

İlk görünümümle başlamak istiyorum. İlk görünümümdeki yeşil sweatimi Terkos Pasajı’nın girişindeki tezgahtan aldım. İçi polarlı, yumuşacık, sıcacık tutacak olan inanılmaz güzel over size sweatshirti 30 liraya aldım. Altına yüksek bel, likralı harika kalıbı olan bu kot pantolonu ise alt kattaki bir pantolon tezgahından 50 liraya aldım. Bu görünümü daha özenilmiş hale getirmek için de boynuma evde olan Zara bir fuları taktım ve altına Zara’dan aldığım beyaz botlarımı giydim.

İkinci görünüme gelirsek eğer, üzerimdeki transparan, pembe ve ekoseli bu ceketi çok sevdim. Omuzları geniş gösteren over size bir üst. İnanılmaz cool duran bir parça. Bu üstü Beyoğlu İş Merkezi’nde alt katta olan bir dükkandan aldım. Fiyatı 70 lira. Ben bunun içerisine 5 TL’ye Terkos pasajından aldığım düz bir atlet giydim. Ama ince bir üst olduğu için siz içerisine balıkçı yaka veya başka bir üstle de kombinleyebilirsiniz. Altına da yine Terkos Pasajı’ndan 50 liraya almış olduğum bu likralı, yüksek bel, vücudu saran gri tonlarındaki pantolonu aldım ve kombinledim.

Üçüncü ve son görünüme gelecek olursak, üzerimdeki oduncu gömleğine bayıldım. Bunun birçok rengi vardı; kırmızı, sarı, kahverengi, yeşil gibi… Bu gömleği 40 liraya aldım. İçerine basic bir beyaz tişört giydim ve yine bu tişörtü de Terkos Pasajı’ndan 5 liraya buldum. Altına da kalıbı ve duruşu harika olan bu çok rahat kot pantolonu giydim. Bu kot pantolonun fiyatı da yine 50 lira ve Terkos Pasajı’ndan aldım.

Ben tam 300 liraya kış için birbirinden farklı 3 mükemmel görünüm oluşturdum. Hepsini de çok beğendim, umarım sizlerde beğenmişsinizdir.

Pasajlar sürprizlerle dolu. Hangi dükkanda nelerle karşılacağınızı bilmiyorsunuz ve o arayış çok eğlenceli. Kış  alışverişinizi yapmadan mutlaka ama mutlaka videomu izleyin ve Beyoğlu’ndaki pasajlara mutlaka göz atın. Yeni videolarda görüşmek dileğiyle, sevgiyle kalın…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *