Makyaj

NİSAN FAVORİLERİM 🤗💄🎬

By  | 

Yazın göz kırpmaya başladığı Nisan ayında, Nisan Favorilerim ile karşınızdayım! Bu ay sizin için birbirinden güzel, her bütçeye ve zevke uygun ürünler seçtim ayrıca çok güzel bir dizi önerim var.

BAK Hand & Body Scrub
https://mevy.co/2IOmva9
Tamamen kakao kokan, tanecikli bir yapısı var. Ellerimde kuruluk hissettiğim zaman ve manikürüm yaklaştığında uyguluyorum. Ellerim yumuşacık oluyor. Bittikçe tekrar alacağım bir ürün. Çok tavsiye ediyorum.

Inglot Lab Hydrating Day Serum
https://mevy.co/2Vvtnz7
Inglot Lab Revitalizing Night Serum
https://mevy.co/2V73Qg7
Bu serumun gece kullanımı olan diğer ürününü daha önce de tavsiye etmiştim. Bu serum benim son dönemlerde kullandığım ürünler arasında en beğendiğim serumlardan oldu. Nemlendirmesi, aydınlık görünüm vermesi, gözenek temizlemesi ve yapısı son derece başarılı. Sadece bazen yapış yapış bir his bırakabiliyor. Bu hissi sevmeyenler belki memnun kalmayabilir; ancak son derece memnun olduğum harika ürünler. Kesinlikle verdiğiniz parayı hakedecek ürünler olduğunu düşünüyorum.

Farmasi Mat Ruj 08
https://mevy.co/2GG92xp
Farmasi ürünlerini daha evvel denemiştim; ancak likit mat rujunu daha önce denememiştim. Likit mat ruj biraz riskli bir ürün; dudaklara dolma yapabiliyor ve çok kurutabiliyor. Bu ürün ise ger.ekten şahane. Sürümü çok kolay, çizgilere dolmuyor ve asla dudakları kurutmuyor. Benim kullandığım ise harika bir kahverengi. Dudakta kalıcılığı kesinlikle çok iyi ve çok başarılı bir ruj. Ulaşabilirseniz almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Miniso Pamuk
https://mevy.co/2GILlEV
Bu kulak çubuğu tam olarak kulak için değil; ancak makyaj düzeltelmelerinizden eyeliner yapımına kadar bir çok aşamada kullanabilirsiniz. Pamuk kısmı incecik, dolayısıyla makyaj hatalarını düzeltmekte bunu kullanabilirsiniz. Ben son derece memnunum ve fiyatı da çok uygun.

Benefit Bad gal Bang! Maskara
https://mevy.co/2vq4PZD
Çok uzun zamandır kullandığım bir üründen devam etmek istiyorum. Maskara bence, kullanır kullanmaz yorumlanacak bir ürün değil, çünkü genelde maskaralar ilk açıldığında ıslak olabiliyor ve kullandıkça yapısı oturuyor. Uzunluk isteyenler için özellikle öneriyorum; çünkü çok başarılı bir şekilde kirpikleri uzatıyor. Verdiğiniz parayı hakeden nadir ürünlerden olduğunu düşünüyorum.

Belif Hungarian Water Essence
https://mevy.co/2GH8xmQ
Sephora’larda satılan bu markayı, tatile gideceğim dönemde seyahat boy ürünlerini satın alarak kullanmaya başlamıştım. Tamamen su bazlı, cildinizdeki nem seviyesini artıran; tek başına dahi kullanabileceğiniz bir ürün. Makyajın altına baz olarak da yalnız başına nemlendirici olarak da kullanabilirsiniz. Kesinlikle çok başarılı bir ürün. Cildinde nemsizlik yaşayanların da bayılacağını düşünüyorum.

İpelina Oje Temizleme Pedi
https://mevy.co/2XWU7WN
Ben normalde bu tarz ürünleri çok başarılı bulmuyorum; ojeyi pratik bir şekilde temizleyemeyebiliyor. Bu ürün ise içinde kesinlikle aseton barındırmayan; %100 pamuk kullanılan oje temizleyicisi. İçinde incecik pedleri olan ürün her türlü ojeleri temiz bir şekilde çıkarıyor ve asla tırnakları yıpratmıyor. Aksine tırnak kenarlarına bakım yapıyor ve asla kurutmuyor. Sizin de denemenizi tavsiye ederim.

NIP+FAB Göz Çevresi Kremi
https://mevy.co/2PGcn3S
Bu markanın ürünlerini çok severek kullanıyorum. Bu ürün ise jel formunda, çok çabuk emiliyor ve özellikle uykusuzluk vs sebepleri ile oluşan göz çevresi morluklarına çok iyi geliyor. Özellikle dolapta sakladığınızda, soğukluk hissiyle de kullanması çok keyifli oluyor. Bu ürünü kullanmaya başladığınızda göz altı morluklarınızın açıldığını göreceksiniz.

Rival De Loop Lip Balm
Rossmann
Dudaklarınıza tatlı bir kur kurusu renk veren ve nemlendiren bir lip balm. İçerisinde Shea Butter ve E Vitamini bulunuyor. Dudaklarınız çok çatladıysa tedavi amaçla kullanamayacağınız bir ürün; ancak no make up make up görünümü için son derece başarılı. Dudaklarınız çok renksiz ise veya ruj uygulamadan önce kullanabileceğiniz bir ürün. Benim kullandığım 02 rengi.

Lancome Drama Matte 510
https://mevy.co/2PCoiPS
Smookey eye makyajlarına da çok yakışacak, nude tonlarda şahane bir ruj. İyi bir ruj için söyleyebileceğim her şeyi karşılayan bir ürün. Mat yapısı, nude tonu ve kalıcılığı çok başarılı.

Dizi Önerilerim;

Huge in France
https://mevy.co/2XUSiK2
Fransa’da çok ünlü gerçek bir komedyenin turneden turneye koştuğu dönemlerde, ailesini çok fazla ihmal ettiği için çalkantılı bir dönem geçiyor. Eşi ve çocuğu Amerika’ya yerleşmesinin ardından, kendisi de Amerika’ya ardından gidiyor; ancak hiçbir şey beklediği gibi olmuyor. Çok keyifli bir dizi, izlerken hiç sıkılmayacağınızı düşünüyorum.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *