Makyaj

59TL’YE GELİNLİK BULDUM! 😱👰SÜRPRİZLİ🎁

By  | 

Bu videomda; 59 TL’den başlayan birbirinden uygun fiyatlı ama harika gelinlikler buldum ve her birini tek tek giyerek üzerimde gösterdim.Gelin adayı takipçilerimin çok seveceği harika bir video ile karşınızdayım! Umarım izlerken en az benim kadar keyif alır ve faydalı bulursunuz.
SPONSORLU DEĞİLDİR.

Beyaz Yaka Detaylı Dantel Gelinlik 250TL
https://mevy.co/2LeBRH4
Göğüs detayına bayıldığım, dantel formunda etekleri deniz kızı modelde inen hafif kuyruğu olan son derece asil duran bir gelinlik. Gelinliği giydiğinizde boyunuzu olduğundan uzun gösteriyor. Aksesuar kullanmanıza gerek kalmayacak bir gelinlik. Salon ve kokteyl düğünlerinde olduğu gibi yalnızca nikah yapacak kişiler de kullanabilir. Duvakla kombinleyeceğiniz gibi çok daha modern aksesuarlar ile de kullanabilirsiniz.

Dantel Gelinlik 200 TL
https://mevy.co/2V0ldz5
Harika bir klasikle devam ediyorum. Zamanı olmayan yaz ve kış giyebileceğiniz bir gelinlik. Kol detayları özellikle çok şık ve güzel duruyor. Kollarını dilerseniz daha kısaltabilirsiniz. Işıltılı işlemeleri olan bu gelinliğe göre fiyatı da oldukça uygun. Tek başına kullanabileceğiniz gibi bir taç ile de kombinleyebilirsiniz. Her konsept düğüne gidebileceği gibi nikahlarda da giyebilirsiniz.

Ekru Fermuar Detaylı Gelinlik 599 TL
https://mevy.co/2PuEFOB
Bu gelinliğe baktığımda bir kumsal düğünü ya da yaz destinasyonu düğününe yakıştırıyorum. Yumuşacık dantelleri olan, önünde fermuar ve kollarında fırfır detayları bulunan bir gelinlik. Çok farklı aksesuarlar ile kombinleyebilirsiniz. Kalın veya kitten topuk tarzında açık ayakkabılar ile veya sandaletler ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda after party gelinliği olarak da kullanabilirsiniz. Seride en beğendiğim gelinliklerden biri bu oldu. Düğününüzden sonra ise kuyruk kısmını kestirerek yaz tatillerinde de kullanabilirsiniz.

Ekru Dantel Detaylı Gelinlik 59 TL
https://mevy.co/2vnQmNZ
Sade, tamamıyla bedene oturan ve dar formlu bir gelinlik. Göğüs kısmındaki kuplarını çok beğendim. İpek krep kumaşı olan, yanlarında fırfır detayları olan bir gelinlik. Son derece şık duruyor. Uzun bir duvak, şık bir saç aksesuarı ve çiçekle kullanabilirsiniz.

Dantel Gelinlik 800TL
https://mevy.co/2L5GfYO
Muhteşem zatifliği olan, tiril tiril etekleri olan, bel kısmından oturan hafif bir gelinlik. H&M‘in ilk defa yaptığı gelinlik serisinden olan bir gelinlik. Duruşu, görünümü ve kumaşı olarak her şeyiyle şahane duruyor.

Duvak Çiçek Aksesuar: https://mevy.co/2IZxKvI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *