Makyaj

Urban Decay Naked Farları Karıştırdım

By  | 

Bu aralar ilginç şehir efsanelerini denemeye başladım. Saç bukle aletlerini denedikten sonra yeni merakım, Naked paletlerindeki gizem oldu. Urban Decay hakkında çok ilginç bir şehir efsanesi duydum ve ben de merak edip bunu denemek için üç paletimde olan tüm renkleri karıştırıp bu efsaneyi naked farları karıştırdım videomda denedim. İyi seyirler !

Öncelikle Urban Decay Naked 1 paletinde olan renkler ile başlayalım. İçerisinde toplamda on iki tane renk mevcut. Bunlar virgin, sin, naked, sidecar, buck, half baked, smog, darkhorse, toasted, hustle, creep, gunmetal isimli renkler. Urban Decay Naked iki paletinde ise, foxy, half baked, bottycall, chopper, tease, snakebite, suspect, pistol, verve, busted, ydk, blackout isimli on iki farklı renge sahip. Üçüncü palete geçmeden önce söylemek isterim ki, Urban Decay Naked bir ve iki paletleri benim favori paletlerim çünkü içerisinde barındırdığı 12 farklı aydınlık, doğal ve toprak tonları sayesinde hem günlük hem gece makyajında kolaylıkla uygulayabileceğiniz çok amaçlı bir palet. Son palet yani Urban Decay Naked üç paletine gelecek olursak bunda bulunan renkler, strange, dust, burnout, limit, buzz, trick, nooner, liar, mugshot, factory, darkside, darkheart isimli toplamda on iki farklı renk. Bu paleti diğer iki paletten ayıran en önemli fark, renk tonları. Bu Urban Decay Naked üç paleti diğer ikisinde bulunan toprak renklerine göre daha pembe ve Gül kurusu renkler barındırıyor. Benim favori Naked paletim ise, Urban Decay Naked bir olan palet. Bu şehir efsanesine göre bu üç paletteki on iki birbirinden farklı rengi karıştığımızda ortaya çıkan renk far paletinin kapağının rengi olacak. İlk paletten bu renk çıkabilir diye tahmin ediyorum çünkü renkler birbirine çok yakın renkler ancak iki ve üç numaralı paletlerde açık renk az koyu renk fazla olmasına rağmen kapaklarının rengi oldukça açık bir renk.
Öncelikle ilk paletle bu şehir efsanesini denemeye başladım. Ortaya çıkan rengi hem kuru hem de ıslatıp metalik olarak kolumda swatchladım. Elde ettiğimiz rengin kuru hali gerçekten oldukça kapak rengine yakındı fakat beni bu paletin renginin çıkması çok şaşırtmadı.
Urban Decay Naked iki ve üç paletini de birinciye yaptığım gibi farların uç kısımları farın yapısını bozmadan, çatlatmadan kazıdım ve paletteki on iki rengi birbiriyle karıştırdım. Ortaya çıkan elde ettiğim renkleri kolumda swatchladığım zaman renklerin özellikle kuru hallerinin gerçekten birebire yakın aynı olduğunu kabul etmeliyim.

Videoda Kullandığım Far Paletleri

Urban Decay Naked https://mevy.co/2RhyBbk
Urban Decay Naked 2 https://mevy.co/2HzMVMQ
Urban Decay Naked 3 https://mevy.co/2B5QVzf

Triko: Prime Mark

Oje: Pastel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *