Makyaj

Makyaj Koleksiyonu

By  | 

Yepyeni makyaj masamı düzenlerken Makyaj masamı, makyaj malzemelerimi ve onları nasıl organize ettiğimi Makyaj Koleksiyonum videosu ile sizlerle paylaşmak istedim.

Sık kullandığım makyaj malzemelerimi kolay ulaşabileceğim şekilde düzenlemeyi tercih ediyorum ve bunun için de çeşitli aparatlara ihtiyacım oluyor.

Oje, ruj ve fırçalarım için ayrı ayrı düzenleyiciler satın aldım. Ebay’den oje ve rujlarım için sıralı düzenleyici almıştım, sık kullandıklarımı buraya diziyorum. Fırçalarım için IKEA’dan ufak boyda saksılar buldum, birçok çeşidi var ben beyaz olanı satın aldım masamla da uyum sağladı. Fırçaları düzenlerken fondöten, allık, far ve pudra fırçaları olarak ayırmayı tercih ettim.

Fırçalarım arasında en sık kullandıklarım; Sigma Flat F80 fondöten fırçası, Real Technics  allık fırçası, Sigma E60 large shade far fırçası. Sigma fırçaları özellikle tercih ediyorum çünkü oldukça sağlam yapıda ve yıkarken kopma yaşamadım, formları bozulmadı.

Makyaj koleksiyonumun diğer parçalarını da yine ayrı ayrı organize ettim. Kutu şeklinde düzenleyicileri IKEA’da buldum. Çok kullanışlı ve farklı renk ve boyutları bulunuyor. Makyaj süngerlerim için ağzı kapaklı kutuları satın aldım. Yıkadığım süngerleri bu kutuda temiz bir şekilde saklıyorum.

Masamın düzeni ve makyaj koleksiyonumdaki ürünlerin tamamı için videoyu da izlemeyi unutmayın.

Bluz:H&M
Bileklik: Nike Fuel Band
Oje: Flormar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *