Makyaj

MAKYAJ ARTİSTİM SEN MİSİN? 💄👩‍🎨

By  | 

Bugün benden çok istediğiniz formatımın devamı konseptle karşınızdayım. Bu seride 3 tane ayrı kategoriden makyaj artisti ile iş birliği yaptım ve bu 3 ayrı makyaj artiste Bella Hadid’in Dior reklam çekiminde kullandığı güzel makyajı makyaj artistlere göstererek nasıl yorumlayacaklarını görmek istedim. Ortaya çok enteresan görüntüler çıktı, videosunu izlemek isterseniz sizleri youtube kanalıma bekliyorum  

İlk olarak Serap Kılınç hanımı stüdyoma davet ettim ve kendisine Bella Hadid’in Dior reklam çekiminde kullandığı makyajı  gösterdim. Kendisi öncelikle cilt makyajından başlamak istedi. Bella Hadid’in Dior reklam çekiminde kullandığı güzel makyajı kesinlikle günlük kullanıma göre şekillendi diyebilirim. Birebir olarak benzemedi ama günlük hayatımda mutlaka kullanacağım bir makyaj oldu. 

İkinci olarak  Gizem Üzel videoma konuk oldu. Gizem’in tekniği, teknik olarak çok güzeldi. Cildimi çok güzel makyaja hazırladı. Kullandığı malzemelere bayıldım ve görünüm olarak Bella Hadid’in reklam makyajına kesinlikle çok benzedi. 

Son olarak da kendi hayatımda da kendisine gittiğim Melis İlkkılıç’ı stüdyoma konuk oldu. Kendisine zaten güvenim tamdı. Melis’in mükemmel teknikleri kesinlikle her zaman çok işinize yarayacak ipuçları olabilir. Bu videomu sakın kaçırmayın derim : 

Sizi çok seviyorum yeni videolarda görüşmek üzere… 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *