Makyaj

UYGUN FİYATLI YILBAŞI ALIŞVERİŞİ 🛍🎄

By  | 

Yılbaşı dönemini ne kadar sevdiğimi beni yakından tanıyanlar bilirler. Ve sonunda yılın en sevdiğim dönemine giriş yaptık 😊 Bende sizler için bir yılbaşı alışverişi çekmeye karar verdim ve giyimden kozmetiğe, ev eşyalarına kadar sizler için bir alışveriş videosu çektim. Ürünleri görmek isterseniz sizi youtube kanalıma bekliyorum.

İlk durağım mükemmel bir yılbaşı koleksiyonu barındıran waikiki mağazası oldu. Harika bir koleksiyona imza atmışlar diyebilirim. Trend olan her şey bu koleksiyonda vardı. Gözüme ilk çarpan siyah bir tulum oldu. Kesinlikle kurtarıcı bir parça olduğundan dolayı dolabım da yerini aldı. Ve bir diğer seçeneğim payetli elbise oldu. Her sezon yılbaşına yakışan payet bu senede devam ediyor. Rose gold rengini tercih ettim. Kalıbı aşırı rahattı diyebilirim. Kesinlikle bu yılbaşı koleksiyonuna göz atmalısınız. Lc waikiki de diğer seçenek olarak da cüzdandan çoraba, ev eşyalarından diğer seçeneklerde de mükemmel bir koleksiyon oluşturmuşlar. Bana güvenin ve yılbaşı hediyesine karar verme aşamasındaysanız Lc waikiki’ye bir göz atın.

Bir diğer durağım da tabi ki Gratis mağazası oldu. Yılbaşına özel çıkan paketleri görünce bayılıcaksınız. Videom da birkaç uygun fiyatlı makyaj ürünü önerisi de yaptım. Özellikle Eklips markası yılbaşı için birbirinden güzel fırçalar süngerler ve yılbaşına özel far paleti de çıkarmış. Hemen aldım ve denemek için sabırsızlanıyorum.

Son olarak Bonvagon mağazasına gittim. Burada hem kadın hem de erkeğe yönelik birbirinden güzel hediyeler mevcut. Renk renk ajandalar, çantalar, fularlar daha neler neler… El emeğinin önde olduğu Bonvagon, yılbaşı denilince zaten ilk aklıma gelen mağazalardan biriydi. Ve burdan da elim boş çıkmadım tabi ki.

Sizde önerilerime güveniyorsanız videoma kesinlikle bir göz atın derim. Hepinize mükemmel bir yıl diliyorum. 2020 umarım sizin yılınız olur. Sizi çok seviyorum

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *