Bakım

DİŞ SABUNU?? TABLET GARGARA | GÜLE GÜLE SARI DİŞLER 👋🏼 | ÇOK İLGİNÇ ÜRÜNLER

By  | 

Herkese tekrardan Merhaba, bugün sizlere Türkiye’de pek yapılmayan bir konseptten söz edeceğim. Yurtdışına çıktığım zaman aklınıza bile gelemeyecek diş ürünleri satın aldım. Mesela diş sabunu, bunu asla duymadığınıza eminim ve gördüğüm anda çok heyecanlandım. Ya da hepimizin gördüğü ışıklı diş aleti, kesinlikle bu üründen beklentim çok yüksekti.
Hepimizin dişlerinde kemik rengiyle alakalı olarak bir sarı renk oluşabilir. Bu çok doğal birşey ve ben özellikle bu sorunu çok yaşıyorum. Sigara kullanmama rağmen dişlerimde bir sararma problemiyle her zaman uğraştım fakat kahvede diş rengini en çok tetikleyen şeylerden biri ve ben aşırı kahve tüketen bir insanım. Umarım bu ürünler bu sorunuma kalıcı çözümler üretebilir. Bu ürünleri video olarak izlemek isterseniz sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂

Charcoal Toothbrush : Aktif karbonlu olduğunu duyduğum anda satın aldım. Design olarak çok güzel ve 2017’nin en çok yorum alan ürünü olarak seçilmiş. Bütün ürünleri bu fırçayla uyguladım ve kesinlikle memnun kaldım.

Georganics Natural Toothsoap : Diş sabunu olması zaten direkt olarak almamı sağladı. Kesinlikle Türkiye’de duyduğum bir ürün değildi. Görüntü olarakta aynı bir sabunu andırıyor diyebilirim. Organik olması kesinlikle çok iyi ama etki olarak çok bir şey gözlemleyemedim.

Billion Dolar Smile : Ürünün sloganı Bye Bye Yellow olduğu ve adından dolayı aşırı iddaalı bir ürün olduğunu düşünerek satın aldım. Herhalde aralarında en bayıldığım ürün bu oldu.Macunun mor rengi olması bir başka dikkat çekici özelliğiydi. Ürünü kullandıktan sonra dişlerimdeki sarılık gözle görülür bir biçimde azaldı. Her yurtdışı seyahatimde tekrar tekrar alıcağıma emin olduğum bir ürün. Tek kelimeyle bayıldım.

Charcoal Whitening Toothpowder : Aralarında en beğenmediğim ürünlerden biride bu ürün oldu. Yapısal olarak gri toz şeklinde ve yuvarlak bir kutuda bulunuyor ve ürünü açtığınız anda direk her yere dökülerek aşırı bir eziyete dönüşüyordu. Sarılığı giderme anlamında da çok başarılı bulmadım.

Pro Care Teeth Whitening Removable Strips : En ilginç bulduğum ürünlerden biri de bu diş stickerı oldu. Paketten alt ve üst olarak çıkıyor ve dişlerinize yapıştırarak yarım saat bekletiyorsunuz. Beklentim çok yüksekti fakat bu üründe de istediğim etkiyi alamadım.

Blanx White Shock Blue Formula : Ve geldik en son diş ürününe. Aldıklarım arasından en heyecanlandıran en merak uyandırıcı ürün bu ışıklı diş beyazlatma aleti oldu. İçinden öncelikle dişinizin hangi renk olduğuna ölçmenizi sağlayan bir renk skalası çıkıyor ve ardından özel diş macunuyla dişlerinizi fırçaladıktan sonra bu ışıklı aleti dişinizde 10 dakika kadar bekletiyorsunuz. Kesinlikle beklentimi kesinlikle karşılamadı. Bir daha kullanıcağımı sanmıyorum.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *