Bakım

GÜNEŞ KREMLERİ 2019 ☀️ SIFIR YANIKLA TATİL 🏖️

By  | 

Daylong Sensitive SPF30 Güneş Koruyucu Sprey https://mevy.co/2ZqsvKb
Uzun zamandır kullandığım ve oldukça memnun kaldığım bir ürün. Son zamanlarda genellikle otuz faktör güneş koruyucu kullanıyorum. Bu ise hassas ciltlere uygun olarak üretilen bir güneş koruyucu. Tüm vücuduma bu ürünü kullanıyorum ve oldukça başarılı bir ürün.

MISSHA All Around Safe Block Sun Cleansing Tissue https://mevy.co/2F88dxD

Güneş kremlerini cildinizden temizlemek istediğiniz zaman, normal ıslak mendiller maalesef ciltten ürünü temizlemiyor. Kalın yapılı güneş kremlerini cildinizden arındırmak için bu mendilleri kullanabilirsiniz. Ben oldukça başarılı buluyorum. Kesinlikle işe yarayan, son derece etkili bir ürün.

Daylong Extreme SPF 50+ Güneş Losyonu https://mevy.co/2Rl3X2C
Daylong markasının tüm ürünlerinden oldukça memnunum. Daha fazla koruma istediğim zamanlarda bu ürünü kullanıyorum. Yüksek koruma sevenler, güneşin zararlı etkilerinden cildini tam olarak korumak isteyenlerin çok memnun kalacağını düşünüyorum.

Bella B Sunny Bee Spf 40+ Güneş Koruyucu Sprey https://mevy.co/2IDUv6C
Özellikle bebekler için üretilmiş olan bu ürün, cilt ile çok güzel bütünleşiyor. Hassas cildi asla tahriş etmiyor ve isilik gibi cilt problemlerine yol açmıyor. İncecik yapıda, çok memnun kalacağınız bir ürün.

Daylong Galderma Actinica Güneş Koruyucu
Lekeleri ciltler için üretilmiş olan bu ürün, lekeleriniz olmasa bile leke oluşmaya meyilli ciltlerin de çok memnun kalacağını düşünüyorum. Yüz için kullanabilirsiniz. Bu problem serisinde kullandığım ve en başarılı bulduğum bir ürün.

Neutrogena Wet Skin Kids Stick
Amerika’dan aldığım, şu an için Türkiye’de satışı bulunmayan, çocuklar için olan güneş koruyucu. Çok başarılı ve son derece etkili. Zaten yurt dışında dermatologların en çok önerdiği ürün olarak geçiyor. Eğer Amerika’ya seyahat ederseniz mutlaka bu üründen satın alabilirsiniz.

Neutrogena Wet Skin Kids 70+ Sunscreen Spray

Aynı serinin daha yüksek korumalı ve sprey şeklinde olan formülde bir ürünü. Çocuklar için üretilmiş olsa da bence yetişkin bireyler de kullanabilir. Yapısı ve koruması ile son derece başarılı buldum.

The Body Shop Skin Defence Yüz Spreyi 30+ https://mevy.co/2IcnP4Y
Yeni keşfettiğim hem yüz misti olarak hem de güneş koruyucu olarak kullanabileceğiniz bir sprey şeklinde koruyucu üründür. Dilerseniz makyajınızın üzerine makyaj sabitleyici olarak da kullanabilirsiniz. Denizde iken yüzünüzdeki güneş koruyucusunu tazelemek için de kullanabilirsiniz. Yaz aylarında çantanızdan çıkaramayacağınız bir ürün.

La Roche Posay Anthelios Spf 50+ https://mevy.co/2x0sEbg
Gerçekten çok ince süt gibi, sürdüğünüz anda tamamıyla yüzünüz tarafından emiliyor. Aynı zamanda parlama karşıtı. Yağlı ve karma ciltler için birebir. Çünkü, benim de yüz güneş koruyuculardaki en sevmediğim şey, sürdüğünüz zaman yağlı bir görüntü bırakması. Dolayısıyla Anthelios’un Ultra Light’ını çok seviyorum.

Daylong Kids Spf50 Güneş Losyonu https://mevy.co/2WOror2
Çocuklar için güneş kremi olarak üretilmiş ve son derece memnun kaldığım, yıllardır kullandığım bir ürün. Cildi her hangi bir şekilde tahriş etmiyor ve güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi çok iyi koruyor.

La Roche Posay Anthelios XL https://mevy.co/2WMvqLQ
Bu ürün de diğer La Roche Posay gibi çok severek kullandığım bir ürün. Bazı zamanlarda Ultra Light bulamadığımda bu ürünü kullanıyorum. Yüz tarafından direk emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor. Çok başarılı bir güneş kremi.

Bionnex Preventiva Spf 100 Max https://mevy.co/2RkdIOu

Dövmesi olan insanların dövmelerinin renginin solmaması için güneşten ekstra korumaları gerekiyor. Bu ürünü bütün vücudunuza uygulamanıza gerek yok. Çünkü çok yüksek koruma faktörlü olduğu için sadece lokal uygulamalar yapabilirsiniz. Dolayısıyla, sadece dövmelerinizin üzerine uygulamanız, dövmelerinizi korumanız açısından yeterli olacaktır. Aynı zamanda ameliyat izi bulunanlar, güneş görmemesi gereken lekeleri olanlar da yalnızca o bölgeye lokal olarak uygulayabilir.

Garnier Sensitive Advanced Sprey Spf 50+ https://mevy.co/2WPf5KV

Bu ürünün aynı zamanda şeffaf olan ürününü de çok fazla kullanmıştım. Genellikle bu ürünleri seviyorum. Hem uygulaması çok pratik oluyor hem de uygun fiyatlı.

Bioderma NUDE Touch Spf 50+ Natural Colour https://mevy.co/2Zt1w0K

Plajda cildimiz sağlıklı ve makyaj olmasa da en azından cilt tonu eşitlenmiş bir görüntü isteyenler için ideal bir güneş kremi. Hem içinde yüksek koruma faktörü bulunuyor, hem de pigmentli bir ürün olmasından dolayı, yüzünüzde bb krem varmış gibi bir etki bırakıyor. Özellikle yaz aylarında bu ürünü plajda olmasanız bile makyajınızın bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Fondöten yada bb krem yerine geçecek muhteşem bir ürün. Bendeki rengi, natural colour. İçerisinde turunculuk barındırmıyor, yağlı ve karma ciltler için ideal ve mat bitişli bir renkli güneş koruyucudur.

Garnier Ambre Solaire Çift Fazlı Koruyucu Su
Şeffaf güneş koruyucusu severler için harika bir ürün. Bu ürünü ben yeni keşfettim ve en son yaptığım yaz tatilinde yanımda götürmüştüm. Tüm tatil boyunca kullandığım bir ürün oldu. Ciltte çok güzel kadifemsi bir his bırakıyor. Dilerseniz ürünü sprey şeklinde sıktığınız gibi de bırakabilirsiniz. Yapısı ve koruması ile muhteşem bir ürün.

——————————-
Daylong Extreme SPF 50+ Güneş Losyonu https://ty.gl/merveozkaynak_17dlg06
Daylong Galderma Actinica Güneş Koruyucu
Neutrogena Wet Skin Kids Stick
Neutrogena Wet Skin Kids 70+ Sunscreen Spray
The Body Shop Skin Defence Yüz Spreyi 30+ https://mevy.co/2IcnP4Y
Daylong Kids Spf50 Güneş Losyonu https://ty.gl/merveozkaynak_17dls06
Bella B Sunny Bee Spf 40+ Güneş Koruyucu Sprey https://mevy.co/2IDUv6C
La Roche Posay Anthelios XL https://ty.gl/merveozkaynak_17lrp06
La Roche Posay Anthelios Spf 50+ https://ty.gl/merveozkaynak_17lyk06
Bionnex Preventiva Spf 100 Max https://ty.gl/merveozkaynak_17bgk06
Garnier Sensitive Advanced Sprey Spf 50+ https://ty.gl/merveozkaynak_17gks06
Bu ürünü çok uzun zamandır kullanıyordum. Uygun fiyatlı ve yüksek koruma seveneler için oldukça ideal bir ürün.

Bioderma NUDE Touch Spf 50+ Natural Colour https://ty.gl/merveozkaynak_17bio06
Daylong Sensitive SPF30 Güneş Koruyucu Sprey https://mevy.co/2ZqsvKb
MISSHA All Around Safe Block Sun Cleansing Tissue https://mevy.co/2F88dxD

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *